RPG zveřejnilo plán oprav pro letošní rok

Vítejte na blogu monitorujícím dění na poli výstavby a rekonstrukcí staveb v Moravskoslezském regionu. Pokud Vás zajímají i tyto novinky, zapamatujte si naši adresu www.msstavby.cz.

Pokud hledáte plán oprav a program Výměna oken RPG v roce 2013 ve Vaší lokalitě, najdete ho přímo na stánkách RPG Byty pod následujícím odkazem: www.rpgbyty.cz

Tuto informaci jsme doplnili 10.1.2013 z důvodu velkého množství čtenářů zbloudivších na naše stránky. :)
Následuje původní článek z 30.1.2011.

Žijete v bytech RPG a zoufale čekáte, až vám tato společnost vymění okna, opraví vchody do domu či dá do pořádku střechu? Možná se dočkáte už letos, kdy dá RPG na tyto investice zhruba 1,3 miliardy korun.

Podrobný seznam domů, v nichž se budou opravy provádět, nyní zveřejnila na svých internetových stránkách www.rpgbyty.cz.

„Nejvýznamnější položku v rámci oprav a investic v letošním roce bude tvořit masivní výměna oken. Ta je plánována u téměř jedenácti tisíc bytů v 1 149 domech,“ uvedl Pavel Klimeš, šéf rezidenčního portfolia RPG Real Estate s tím, že všem lidem, kteří přistoupili na zvýšení nájemného, budou okna vyměněna nejpozději do roku 2014.

Více než sto padesáti domů se podle Klimeše bude v letošním roce týkat program Exteriér. Ten zahrnuje rovněž výměnu oken, ale navíc i opravy a zateplení fasád, opravy střech a elektrorozvodů ve společných prostorách domů, výměny vstupních dveří, zvonkových tabel či poštovních schránek. Přes čtyři sta domů pak čeká v rámci programu Bezpečnost výměna vchodových dveří, zvonků, schránek a úpravy společných prostor.

„Chystáme se také na velké opravy, do kterých spadají generální opravy rozvodů SV a TUV, odpadního potrubí, elektrorozvodů ve společných prostorách domu, střech nebo balkonů. Tyto investice jsou pro tento rok plánovány v jednašedesáti domech,“ dodal.

Do roku 2014 by mělo RPG investovat do oprav bytového fondu přes 5 miliard korun.

zdroj:denik.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..