Rozšíření kanceláří Axis v CTParku Hrabová

Zahájení výstavby v prostoru dříve plánovaných budov Axis E a F. Podle rozložení nově přidělaných základových vrtů je zjevné že původní dispozice byly pozměněny a nová stavba bude spíše rozšířením budovy D.

Související články


Komentáře

 1. Fred :

  Mela by se tam stave hala pro Continental automotive…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Jiřík :

  Asi je to nějaká predikce do budoucna o které nevíme, že se staví stále více kanceláří a budou v budoucnu pravděpodobně zaplněny.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Jiřík: Zatím není jasné co zde bude přesně postaveno, ale nejspíš musí jít o stavbu na míru pro určitého již nasmlouvaného nájemce. Myslím si že CTP nemá potřebu zde stavět prázdnou budovu kterou by se jí následně nepodařilo zaplnit. Podle toho co se mi podařilo zjistit má být tato stavba napojena na Axis D.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Rumcajz :

  Kanceláře úplně v prdeli někde v poli… je to normální? Sídlo banky někde na konci světa? Tam patří haly, ano správně, montované haly, průmyslová zóna, nacpat tam kancly, které by měly jinak zaplnit městské centrum, byla CHYBA!! A dokonce chyba města, které mělo jednoznačně územním plánováním vytyčit > tu budou haly > a tu bude OV (občanská vybavenost, kancle). Pojem satelit už evidentně existuje i u kanclů… tak ta centra měst, včetně těch komunistických sídlišť, které nám udělaly Ostravu třetím největším městem, NECHME NAPOSPAS… a pojďme se vrátit do středověku, na pole, louky, lesy… s tím rozdílem, že za periferii se budou považovat zdevastovaná, opuštěná, vybydlená centra velkých měst… :'(

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. aldik :

  Rumcajz: Taky mi to přijde blbé, cpát kanceláře do průmyslové zóny když máme v centru města tolik volných prostor a proluk. Holt v Hrabové to asi bylo levnější a peníze jsou až na prvním místě v dnešní době.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Fred :

  Co zase brblete, ty kancly uz tam stoji několik let, tohle co se stavi zadne kancly nejsou, ale obycejny plechovy hangar jakých je v CTP parku plno. Ostatne uz z tech sloupu jde poznat, ze dve patra budou jen na jenom kraji a zbytek je skladovaci/vyrobni prostor. Ja mam informace, ze se tam bude rozsirovat Continental z Frenstatu…

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. aldik :

  Fred: Tak proč nadpis píše o kancelářích, hmm? A že jiné kancly už tam jsou pár let samozřejmě vím, ale i tak by se hodili spíš do centra města, místa je tam dost ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. acdlcia [msstavby.cz] :

  aldik: Nadpis neříká nic o tom že by se tam stavěly kanceláře. Je tam napsáno „rozšíření kanceláří Axis“. KANCELÁŘE (které se ve stávajících budovách Axis A, B, C a D nacházejí) mohou přece klidně být ROZŠÍŘENY třeba o skladovací nebo výrobní prostory.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. David :

  Kdy se do toho Continental nabira ?? nevi nekdo ?? dekuji za odpoved :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.