Rozšíření CTParku Hrabová

Další budova v průmyslové zóně Hrabová byla nedávno uvedena do provozu.

Budova je koncipována jako hala s dvoupatrovou administrativní částí v předním i zadním traktu. Celou stavbu je možno rozdělit na více částí. 1/3 je již obsazena.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Na jak dlouho ten daňový ráj zase bude ? A nevíte kdo ted sídlí v bývalém Biggs & Stratton ?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Balde :

  Jiřík: boze jeden pesimista vedle druheho, i kdyby meli danove prazdniny, porad setri statu penize tim ze zamestnavaji lidi, kteri nejsou na sockach a utraci,

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jiřík :

  Balde : Tak to mám plán. Udělat z obvodu Moravská Ostrava a Přívoz daňový ráj ! Centrum by se oživilo a kanceláře by byli plné coby dup !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  Balde má pravdu. I kdyby to bylo na pár roků, pořád to zaměstná a živí lidi. Pořád lepší, než kdyby tu nic nebylo. Kdyby ty firmy zůstávaly bylo by to sice lepší, ale někdy to holt nevýjde, ale Ti lidé jsou někdy vděční alespoň za pár let práce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Jiřík :

  To máte sice pravdu, já mám jen strach ať to nedopadne jak jiné průmyslové zóny jako třeba v Pardubicích ke není skoro ani jeden nájemce, či jiných krajích kde je situace stejná.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. aldik :

  Alespon jedna dobrá zpráva, po tomhle – http://goo.gl/vbepHi …taky v Hrabové.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. mm :

  Jiřík: A jak je to tedy v Pardubicích, pokud tam není žádný nájemce a v jiných krajích je to podobné, tak potom má Ostrava alespoň trochu v něčem štěstí. Tak snad to vydrží…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Danek :

  Vypadá to že by se mělo v Pegatonu zase nabírat viz.článek:http://e-svet.e15.cz/it-byznys/pegatron-stehuje-do-ostravy-operace-z-nizozemska-tam-propusti-500-lidi-1276363

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.