Rodinný dům u Ostravy

Autor: Ateliér Filandr | Václav Filandr
Realizace: 2011

Jednoduchý rodinný dům pro čtyřčlennou rodinu na jihovýchodním svahu s výhledem na hory. Příjezd na pozemek od severozápadu. Konstrukčně i provozně řešen jako dvoutrakt. Na betonových základech postavené cihelné zdivo nese keramické stropy. Klasická omítka vně i uvnitř objektu. Dřevěná okna s dvojsklem, hliníkové venkovní žaluzie. Dvojgaráž má obložená vrata a části zdiva modřínem; rovněž terasa je celá z modřínu, krytá polykarbonátem. Vnější omítka v barvě bílé a šedé. Vstup do domu krytý skleněnou markýzou.

rd u ostravy

Screenshot 2013-06-20_22-03-57

rd u ostravy

rd u ostravy
celý článek: archiweb.cz

Umístění projektu není v článku upřesněno..

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

1 komentář

  1. Hynek [msstavby.cz] :

    tak tohle je na mne uz prilis mrnave..
    a nechapu tu pricku v kuchyni, smysl kuchynskych koutu je, ze i clovek u plotny plnohodnotne komunikuje s ostatnima a ne, ze musi vykukovat zpoza paravanu, navic pri stolovani by me to stvalo dvojnasob. kazdy premysli jinak zrejme.

    Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.