Rezidence Kamenec

Ve Frýdku-Místku se plánuje výstavba řadových a rodinných domů.

První etapa výstavby je naplánována na červen 2022 s předpokládaným dokončením a kolaudací na jaře 2023. Jedná se celkem o 31 bytových jednotek rozdělených do 17ti řadových domů a 14ti rodinných domů.

Druhá etapa výstavby je naplánována na jaro 2023 s předpokládaným dokončením a kolaudací před koncem roku 2023. Jedná se o zbylých 23 bytových jednotek rozdělených do 9ti řadovych domů a 14ti rodinných domů.

zdroj: rezidencekamenec.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. MM :

  V podstatě standardní bydlení, které bych očekával v roce 2022. Vítám instalaci rekuperace, podlahového topení a celkově chytřejší domácnosti. Je to jenom dobře a opravdu se v takovém domě žije lépe. Co mi vadí, že tam není a chápu, že to jsou další peníze na víc, tak to jsou venkovní žaluzie a bohužel kryté parkovací stání. Je to škoda, protože se vsadím, že lidová tvořivost na sebe nenechá dlouho čekat a majitelé si pořídí různé přístřešky pro svá auta. Jeden dřevo, druhý hliník atd., toto mohl nějak developer vyřešit. Navíc tam není v podstatě kam dát kola, lyže a sekačku, takže opět budou mít na zahradě další stavbu. Věřím, že už nastal čas a developeři budou stavět moderně, technologie jsou a opravdu pomáhají. Takže za to palec nahoru.

  Thumb up 20 Thumb down 1
 2. Noname :

  Vypadá to k světu, ale kde je architekt? V Praze by to neobstálo. Všechny podobné projekty tam mají autora a kromě toho, že to lépe vypadá a funguje, člověk se s tím dokáže lépe identifikovat.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 3. davidb :

  MM:
  No jo no no.
  Kdysi měly řadovky podzemní garáž a sklepy.
  Taky nechápu kde v těch moderních domech schovávají sportovní věci.
  Máme 3 kola, 4 lyže, 3 běžky + boty a přilby a další hromadu věcí.
  A to pomíjím zahradní a pracovní nářadí. Ale tady asi zahrádky budou prťavé a možná se to pořeší tou samojezdící sekačkou :-)

  Thumb up 10 Thumb down 1
 4. Pavel :

  Mě u těchto řadovek překvapuje absolutní neřešení parkovacích míst. V dnešní době dvě parkovací místa na dům jsouo zoufale málo a hlavně pokud přijede návštěva, tak auto asi nechá o půl kilometrů jinde.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Majk :

  Noname: Přesně, celá lokalita by třeba vypadala lépe, kdyby v řadě domů se sedlovou střechou byly zase dva “rezidenční” domky se sedlovou střechou. Uvnitř parcely by pak mohly být klidně rovné střechy, když tam vzniká zcela nová ulice. Takhle to tam vpravo vypadá násilně a nesourodě :(

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. Jana :

  Noname: Souhlasím. Včera jsem šla kolem dokončených bytovek na Karolín. Jedním slovem K A T A S T R O F A!!!

  Thumb up 2 Thumb down 4
 7. vojta :

  Ale jo, tenhle projekt jakožto skorosoused vítám. Jde o pozemek, který by s přehledem dokázal uživit další nákupák. Asi kvalitní rodinné domy jsou tak lepší alternativa.:)

  Thumb up 4 Thumb down 0
 8. Majk :

  vojta: JJ, ale bez stromů to ze začátku bude vypadat betonově. A pokud developer nevysadí alespoň tu zeleň jak na vizoškách a lidé se zhlédnou v okolních plastově-tůjových zahradách, nebude to ve výsledku o moc lepší.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 9. Pet Sam :

  A zase se nikdo nepoučil. V přízemí jeden záchod pro celou rodinu která tráví čas dole přes den. A v prvním patře koupelna společně se záchodem. Dokonalé ráno zkazí močící sourozenec při čištění zubů. A večer při horké koupeli zase příjemné mít mísu hned u hlavy! Obzvlášť pokud měl manžel na oběd zelí nebo fazole :D Proboha WC a koupelna musí být odděleny! Jinak se rodina pozabíjí. A to samé platí o propojené kuchyni s obývákem. to jsme klesly tak hluboko že jako v 17 století v zemljance všichni žily v jedné místnosti? A s parkováním se do budoucna nepočítá jelikož díky přemrštěným cenám hypotéky, energii, potravin a samotného Elektroauta nebudou mít majitelé na nic jiného než na bazarové kolo.

  Thumb up 4 Thumb down 7
 10. M. :

  Pet Sam: když ti to tolik vadí, tak to tomu sourozenci oplať, až si bude čistit zuby on, můžeš močit zase ty! ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 11. alexandra Krejčí :

  Na komentář Pet Sam :
  A zase se nikdo nepoučil. V přízemí jeden záchod pro celou rodinu která tráví čas dole přes den…
  již dělám vice než 20 let v realitách a je pravda že by bylo fajn mít dole koupelnu avšak pudorys řadovky by zmenšil obytnou část výrazně a tím by znehodnotil přízemí je to vždy o kompromisu. V takovém případě raději stavět vlastní dle svých představ avšak nyní v této lokalitě za cenu stavebního mat a cenu pozemku / a neseženete / tak za 10.000.000 a to teď koupit pozemek a tak za 2 roky stavět dříve není možno vyřešit připojení vody a stav povolení a to už i ceny budou zas výrazně vyšší. Ale nepopírám

  Thumb up 2 Thumb down 1
 12. Chodura :

  Dneska jsou moderní kadibudky a vyrábět si tak vlastní hnojivo pro biozahrádku :-P
  Co projekt podle mě nezvládl je jeden typ domu pro všechny orientace objektu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Baraba :

  Pet Sam: Mám v domě 4 koupelny se záchodem a nikdy si nikdo nestěžoval, že jsou společně. Pro návštěvy mám jedno samostatné WC u společenské místnosti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.