Revitalizace Hlavní třídy, Český Těšín

Český Těšín vypsal otevřenou dvoufázovou krajinářsko-architektonická projektová soutěž na proměnu Hlavní třídy v centru města.

Otevřená dvoufázová krajinářsko-architektonická projektová soutěž o návrh MĚNÍME HLAVNÍ: REVITALIZACE HLAVNÍ TŘÍDY V ČESKÉM TĚŠÍNĚ
Předmětem soutěže je revitalizace ulice Hlavní třída v Českém Těšíně. Cílem je nalézt takové řešení, které s přiměřenými ekonomickými náklady optimalizuje a zkultivuje ulici, aby sloužila lépe potřebám veřejnosti.
Účelem soutěže je vybrat a ocenit nejvhodnější návrh – řešení předmětu soutěže, tj. návrh, který nejlépe splní požadavky zadavatele obsažené v těchto soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech.
Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude následně po ukončení soutěže v jednacím řízení bez uveřejnění (JŘBU) zadavatel jednat o zadání následné zakázky.
Účelem soutěže je najít partnera pro kvalitní projekt, tj. od dopracování návrhu po jeho úspěšnou realizaci.

Hlavní třída se nachází v centru města:

Současný stav ulice (fotografie pochází z přílohy veřejné zakázky):

zdroj: zakazky-tesin.cz

Související články


Komentáře

 1. Bůh je Radegast :

  Jen pro záznam, aby se to pak dalo vedení města zejména, (místostarostovi) p. Pavelkovi a Hřebačkové (starostka), otlouct o hlavu.

  Oba dva se veřejně zapřisáhli, že Hlavní třída BUDE celá dlážděná z historických dlažebních kostek, které vytrhali z ulice Nádražní.

  Tak jsem zvědav… :D

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. Unuckova Silvie :

  Takže zase fraška 🤬🤮🤮🤮 , výsměch , předražena investice, kterou budou dělat lopaty co nevi o pokládce vubec nic.!!! Ještě neni dodělána Nádražní, natož opravená!!! Už si na tom Národním výboře 🤣🤣 rozsviťte v tech zabedněných pálících!! Chce se mi z toho všeho 🤮🤮🤮

  Thumb up 0 Thumb down 5
 3. Petr Malyjurek :

  Než překopat opět půlku Těšína, radši přesunout „hlavní třídu“ na ulici Střelniční – obousměrný most, blízko nádraží a pár sympatických potencionálně nadějných podniků, které tady ten Těšín ještě drží, jmenovitě pak Čajovna, Kulturní Středisko KaSS nebo bledý úsvit.

  Thumb up 0 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.