Revitalizace bytového domu Pod lesem 665/22

Město Odry plánuje revitalizaci objektu č.p. 665/22 a vybudovat v něm pečovatelské byty.

Předmětem této zakázky je komplexní zpracování projektových dokumentací stavby, tj. dokumentace pro vydání společného povolení a dokumentace pro provádění stavby a výkon dalších odborných činností pro tyto přípravné fáze stavby, zejména inženýrské činností spočívající ve vyřízení vydání stavebního povolení stavby „Revitalizace bytového domu na ulici sídliště Pod lesem 665/22 v Odrách. Součástí plnění je také výkon autorského dozoru pro předmětnou stavbu, který bude vykonáván po celou dobu realizace stavby.

Město Odry je vlastníkem bytového domu se 3 nadzemními podlažími na ulici sídliště Pod lesem 665/22 v Odrách. Záměrem města je v rámci revitalizace tohoto domu vybudovat:

a) nástavbu bytových jednotek určených jako „Pečovatelské byty“, a to na základě projektové dokumentace, která tak musí reflektovat dotační podmínky Ministerstva pro místní rozvoj ČR (dále také jen „MMR“). Tyto podmínky tvoří přílohu č. 8 této výzvy;
b) přístavbu výtahu na venkovní straně budovy vedoucí až do nově vybudované nástavby včetně venkovního přístupu;
c) snížení energetické náročnosti budovy spočívající v zateplení obálky budovy a výměna výplní otvorů.

Současný stav objektu:

zdroj: zakazky.odry.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.