Restaurace Michálkovice

Fotografie rekonstrukce zpustlého objektu na restauraci v Ostravě-Michálkovicích.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Za povšimnutí stojí zazdění oken „pootočenou“ vyzdívkou směrem od hlavní cesty. Již nyní se tak vytváří zajímavá hra světla a stínu.

michalkovice

michalkovice

michalkovice

michalkovice

Související články


Komentáře

 1. Ross :

  Pěkné, snad tam budou chodit aji lidi :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. aggu :

  Já bych to nechal tak je to je, otlučené na cihlu, i ten kamenný sokl a zasekané dráty.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 3. Johanes :

  Ja docela dlouho studoval tu prvni fotku, protoze mi to moc nedavalo smysl. Vypada to tak zvlastne, kdyz to ma nastrikanou cast omitky, na casti je eps, dole je kamen, na casti cihla, okna jsou zesikma zazdena a vrhaji stiny. Je to pekne a hlavne zajimave. Jsem zvedavy jak to bude vypadat i z tech zbylych stran.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Petr :

  hmm, tak na jaře změnili kabát.. z parádní šedé s imitací omrzlin, což vypadalo fakt zajímavě, to přetřeli na olivovo-pistáciovou zelenkavou s random vybarvenými cihlami na oranžovo. Ze strany štítu oranžové číslo (49 tuším). Kamenný sokl asi zalepili polystyrénem.. chápu, že to byl tepelný most, ale už to nevypadá dobře.

  Udělali tam ještě před zimou takový syrový předzáhonek s tůjemi nebo cypřiši a šedým zásypem (asi čedič nebo břidl.).. celkově to působilo bombově! tak teď už to vypadá spíš jako cirkus :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aggu :

  Jak jsme bez toho polystyrenu mohli přežít posledních 1000 let to nechápu…
  Když vidím hospodu natřenou na pistáciovo-tutti-frutti-šmoulovo, tak se ji vyhnu obloukem. Příroda se tak chová miliony let. Vypadá to jedovatě – nechám to být ;)
  Myslím, že by stálo za to uspořádat akci Anti Pecha Kucha, kde by vystoupili lidi, uvažující jako majitel téhle hospody. Hejtman by prezentoval nové progresivní směry na poli renovace fasád ostravských škol. Určitě by musela dorazit starostka Čertovy Lhotky a panelákoví bossové z Hrabůvky. Fakt, by mě zajímalo z jakých pohnutek to dělají.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.