Remoska má nový výrobní závod

Tradiční český výrobce pečicích mís Remoska má nový výrobní závod situovaný v Průmyslovém parku Vlčovice v Kopřivnici. Součástí je kulinářské centrum.

Kopřivnický výrobní závod společnosti Remoska vyrostl na ploše přibližně 7 600 m2, z toho tvoří výrobní hala 4 793 m2, příjezdová a obslužná komunikace 2 793 m2. Novostavba zahrnuje výrobní část s administrativní vestavbou včetně kulinářského centra určeného k prezentaci produktů.

Společnost Remoska, založená v roce 1957, vyrábí kromě tradičních pečicích mís Remoska, také nerezové a hliníkové lisované nádobí. „V novém výrobním závodu jsme nainstalovali plně automatizovanou a robotizovanou linku, která patří k nejmodernějším zařízením svého druhu na světě. Během několika let chceme významně navýšit produkci a také rozšířit počet zaměstnanců až na šest desítek,“ říká Petr Vaněček, ředitel společnosti Remoska.

Kulinářské centrum

zdroj text: polar.cz
zdroj foto interiér: remoska.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.