Komentáře

 1. David :

  Původní vzhled?? To napadlo koho? Takže renovujeme design z r.1975?
  ta hnědá bude určitě moderní po dobu příštích 50ti let….

  Thumb up 12 Thumb down 11
 2. Pat :

  Myslím , že je to mnohem lepší , než ty skleněné nesmysly , pod kterýma se nikdo neschová . Za mě palec nahoru ..

  Thumb up 30 Thumb down 1
 3. Tano :

  Dívám se teď na stránky Mapy.cz , kde si prohlížím tu původní zastávku a za mě teda taky rozhodně palec nahoru, vždyť to tam vypadalo příšerně.

  Thumb up 15 Thumb down 1
 4. SpinJ :

  A ty části kde jsou vstupy do podchodu zůstanou původní? Dyť tam mají vymlácené sklo apod. Mohli si dát trochu práce aspoň s tím osvětlením, volně visící kabel není nic pěkného. Rekonstrukci už to ale každopádně chtělo.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 5. acdlcia [msstavby.cz] :

  SpinJ: Jak jste se mohl dočíst ve dříve publikovaném článku s popisem celé této rekonstrukce tak podchod se bude rekonstruovat samostatně později.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. aggu :

  Bourat masívní betonové přístřešky a vyrábět nové přístřešky ve stejné délce by asi byl nesmysl. Jinak dlažba a osvětlení jsou takové typicky sociálně-demokratické. Zkusím se někde dopídit ceny za rekonstrukci, protože tramvajové zastávky na Jihu, to je vždycky rito.
  A jsem trochu zvědavý, jestli na konci nástupiště bude plot s ostnatým drátem nebo bude společenstvo chodit tak jako vždy zpátky po travnatém pásu až na křižovatku s Provaznickou?

  Thumb up 4 Thumb down 0
 7. SpinJ :

  acdlcia [msstavby.cz]: Děkuji za objasnění … Tak snad pak schovají i ty hnusně vypadající kabely od světel

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. dispe :

  Zamkova dlazba <3

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. Michal :

  Ostrava se prostě nezapře !!! Nevkus musí být !!!

  Thumb up 7 Thumb down 8
 10. Migi :

  To je prostě výsměch! Místo toho aby v r.2019 vzniklo něco inovativního, moderního na nejvíce frekventované zastávce na Jihu tak oni tam dají takové obklady… To ani nechci vidět ty lavičky a koše co tam rozhážou!! To raději měli nechat tak jak to bylo, protože tohle jsou vyhozené peníze….
  PS: Hlavně že na Dřevoprodej byla vyhlášená architektonická soutěž!!!!

  Možná by bylo fajn pomalu i házet jména těch kteří se na těchto projektech podíleli, teda kdo je schválil aby jsme vědeli kteří idioti za tímto rozhodnutím stojí….

  Thumb up 8 Thumb down 4
 11. aldar :

  Je to samozřejmě jinačí než bylo. Obklady jsou jiné, černá plechová čepice tam nebyla, černé střešní svody, jiné prosklení… Vrcholem designu jsou viditelné kabely ke světlům – to je asi „antivandal řešení“.
  Takže ne rekonstrukce ale přestavba!

  Thumb up 1 Thumb down 1
 12. Raul :

  Prostredi zastavek bude prijemne, pokud se tam budou i lide patricne chovat. Pred destem ukryji a trochu retro nevadi! A kdyz jsme u toho- nevite co vymysleli na 28.rijnu u Sykoraku? Vzdyt to musi bejt jeste v zaruce, tak tam budou asi mega zmeny,doufam, ze to i zprujezdni pro vsechny, nebo pesi zona?

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.