Komentáře

 1. Crazym :

  Jak vidím o kolik se ta vozovka zúží a šířku těch chodníků berou mě mordy i když předpokládám, že tam za tím patníkem ještě bude asi ta cyklostezka. http://www.imagehosting.cz/?v=2407201746.jpg
  I když jsem tady ty plány viděl stále jsem zvědav jak to dopadne, mám malou představivost a špatné zkušenosti :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Crazym: Patrně tam bude nainstalován systém který auta při křížení nádražní dezintegruje, paprskne a za sokolskou opět zhmotní. Jinak si průjezd tímto úzkým hrdlem nedokážu představit.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 3. MM :

  acdlcia [msstavby.cz]: Já jsem nikdy nechápal proč se stavěl předimenzovaný most a snad pětiproudá Českobratrská v centru. Opět další vřed ve městě, který jsme si postavili v nové době. Myslím, že dva pruhy jsou naprosto v pořádku a to jezdím autem.

  Thumb up 9 Thumb down 2
 4. Crazym :

  Už se rýsují zastávkové zálivy http://www.imagehosting.cz/?v=1108201747.jpg Čím dál tím víc mám pocit, že tam bude asi dost nacpáno, nějak se mi ta ulice opticky zmenšuje :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Pavel :

  Ještě by to chtělo vyšperkovat retardérama, nebo aspoň pojmout křižovatku s Nádražní tak, jak vypadá Stodolní X Poděbradova, pakliže tam výhledově nebude rovnou nějaký ten minikruháč :-)

  Thumb up 0 Thumb down 3
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Crazym: Proč musí být ten chodník zase tak široký. Nevím o tom že by zrovna tudy procházely davy jako na Václaváku. Lidi jsou sice čím dál vyžranější ale i na vyhnutí několika tlusťochů najednou je to moc.

  Thumb up 4 Thumb down 7
 7. balde :

  acdlcia [msstavby.cz]: jeden pruh pro auta upe stačí

  Thumb up 7 Thumb down 4
 8. Lukáš :

  Do centra patří lidé, kola, mhd a auta až na posledním místě. Pro mě je to krok k lepšímu.

  Thumb up 7 Thumb down 6
 9. Crazym :

  Ty dva pruhy jsou sice dostatečné ale možnost zastavit (ne parkovat) a někoho vysadit či nabrat aniž bych způsobil dopravní zácpu bych uvítal. Tam v úseku dlouhém cca 600-700 metrů nebude možno nikde zastavit a třeba u toho hotelu je to docela úsměvné i když mají průjezdný dvůr pro obsluhu. Nebo u domu s hvězdárnou který ustupuje z uliční čáry se to přímo nabízí ale vsadím boty, že parkování policajtům před barákem jakoby náhodou zůstane zachováno :-)

  Thumb up 4 Thumb down 5
 10. Crazym :

  A pokud ten průjezdní profil zde https://mapy.cz/s/1Wp2j z ulice Chelčického při té příležitosti nerozšíří alespoň o 30-50 cm na úkor toho chodníku, tak tam nikdo nepřemýšlel nebo je úplně odtrhnut od praxe kdy průjezd vedle zaparkovaných aut policajtů je kolikrát na zrcátka.
  A doteď mi nějak nevychází kudy a odkud a kam to vlastně povede ta cyklostezka, jestli tu Českobratrskou jen kříží u zaslepené ulice Husovy nebo bude po její celé délce. Víte to někdo?

  Thumb up 3 Thumb down 1
 11. David :

  Crazym: Jasně, zrušme policii parkování, ať se zadrženými vrahouny hledají parkování a vodí je třeba od Lasa. Je to asi méně důležité, než nabrat a vysadit na Českobratrské ulici slečnu.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 12. Hynek [msstavby.cz] :

  acdlcia [msstavby.cz]: chlapi ja vam nerozumim. o co je to uzsi nez treba sokolska? mi prijde, ze vidite problem, kde neni.

  Crazym: jakoze neumis odbocit a vysadit nekoho tam? musi to byt primo na cbratrske? proc?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 13. Rýša :

  Hynek [msstavby.cz]: Nejsem sice Crazym, ale odpovím za sebe: Abych mohl pak pokračovat dále aniž bych se zdržoval a nemusel kvůli odbočky kličkovat jednosměrkami a ztrácet drahocenný čas, který chci cestou autem ušetřit.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  Rýša: porad se to da zrealizovat na zastavce. ale whatever, mi ten jeden pruh bude stacit bohate. ten pseudozip, ktery tam ted je, stejne skoro nikdo nepouziva, takze je to uplne zbytecne…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. acdlcia [msstavby.cz] :

  balde: Jeden pruh pro auta by podle mého názoru už bylo úplné zvěrstvo a jezdit kyvadlově přes centrum to jsem ještě nikde neviděl.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 16. acdlcia [msstavby.cz] :

  Hynek [msstavby.cz]: Neřeším to jak je široká cesta ale to jak je zbytečně široký chodník. I na Nádražní měli raději udělat vídeňské zastávky místo těch obřidlivě gigantických zálivů které v případě nehody znemožní veškerý průjezd. Jde to jinde tak proč né v centru.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 17. Hynek [msstavby.cz] :

  acdlcia [msstavby.cz]: jeden pruh jednosmerne. tzn tak jako to je v useku od krizovatky nadrazni po kostel. a cela sokolska.. a podebradka. atd. proste normalni silnice.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. Tomas T. :

  Parkovat muzete kdekoli a kdykoli. Staci si dat na sklo papir s napisem zasobovani. Policajti to pak neresi…. Sam tak parkuji jiz dva roky a je to v pohode. Muzete parkovat i v odbocovacim pruhu coz je uz uplne zakazano. A policajti projdou okolo a nic ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.