Rekonstrukce podchodu u polikliniky Hrabůvka

Fotky od čtenáře acdlcia zachycující rekonstrukci podchodu v Hrabůvce u Venuše. Za fotky velmi děkujeme !

Související články


Komentáře

 1. acdlcia :

  Podle informací na webu úřadu městského obvodu Ostrava – Jih budou práce probíhat až do konce července. Během stavby budou potřebná i určitá dopravní omezení na ulici Dr. Martínka.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Nevidím do toho, ale nechápu, co může tak šíleně dlouho trvat na práci na JEDNOM PODCHODU? Vždyť takových podchodů je X, připadá mi, že snad i jejich vybudování muselo trvat kratší dobu než oprava. A taky nechápu, že to prostě jen tak leží ladem a nedělá se na tom pořád. Myslím, že směnný provoz a zaplacení nočních by ve finále stálo méně než takové táhlé čtyřměsíční martýrium, nemyslíte?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aldik :

  Hlavní je, aby oprava byla kvalitní a nezačalo se to rozpadat za půl roku, jak je někdy zvykem.. viz. náměstí. :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Summerboy: Rekonstrukce většinou trvá déle, než novostavba ( délka rekonstrukce závisí na druhu stavby). A pochybuji, že při realizaci byly použity izolační materiály vyhovující dnešním normám.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. balance :

  2Summerboy:> Pochybuju, že by stavební úřad v této oblasti povolil noční práce. Dále je potřeba si uvědomit, že většina veřejných zakázek je hodnocena podle nabízené ceny, doba realizace má při výběru dodavatele menší váhu. Při 2(3)směnném provozu stoupají náklady na lidi, to nejsou žádné drobné …

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.