Komentáře

 1. Balde :

  no to brzo

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Sanju :

  Termín dokončení od zítřka za rok. Jéj! :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. aggu :

  Zná někdo cenu za tohle „přemalování“ podchodu? Jen tak mimochodem, nejenom, že všechny nové podchody příliš estetiky nepobraly (to se dá vzhledem k obsazení a dosavadním „činům“ radnice očekávat), ale ony nejsou příliš přívětivé pro imobilní lidi. Šikmá rampa na schodech jen na jedné straně, prudký sklon na druhé…. Podle zkušeností známých je cesta podchodem zábava na cca 20 minut. Viva el ÚMOb Ostrava-Jih…

  Thumb up 1 Thumb down 2
 4. Marian L. :

  No to jsem zvědavý, jak tam vyřeší průjezd cyklistů.. určitě tím nejhorším a nejlevnějším způsobem „cyklisto sesedni z kola“

  Thumb up 0 Thumb down 2
 5. aldik :

  Marian L.: No přes přechody taky cyklista by měl sesednout a jít po svých. Ono ho to nezabije, když zvedne pozadí ;-)

  Thumb up 1 Thumb down 2
 6. Karel :

  Ono to zase nebude tak žhavé. Kdo zná dispozice podchodu u Polikliniky tak jistě uzná, že jenom přeomítli, co se dalo a udělali novou střechu a schody s mírnějším sklonem. Takže co se cyklistů týká zůstane všechno nejspíš při starém.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Dali :

  K tomu termínu dokončení – dokázal by mi tady nekdo vysvetlit ten na vývěsce uvedený termín dokončení 31.12.2014 (viz fotka poslední fotka), když na smlouvě investora a dodavatele je termín 17 týdnů od předání stavby? (smlouva viz: https://vz-ovajih.ostrava.cz/detail/1281 … odkaz uplne dole na strance).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. radek :

  Kdyby aspon vybudovali nove z chodiste smer cenrum tj at lide vyjdou z podchodu a nasoupili hned do predni casti vozu ne jak to udelali na poliklinika zast, ze lide z podchodu dobyhaji na tramvaj a ti dopravaci nemuzou oznacnik umistit blize protoze by sejim nevlezli 2 soupravy tak lidi musi dojit k tramvaji,kdo je rychli stihne a duchotce z berlickou at si pocka chuj stary tak premysli dpo!!! jak je hotelovy dum hlubina nebo Antonina Polednika ty sou postavene fajn

  Thumb up 1 Thumb down 4
 9. Summerboy :

  radek: No ale to moc dobře nejde v tomto případě – to by chtělo buďto postavit nový podchod u přední části zastávky, anebo celkově překopat a přestavět ostrůvky. To by bylo mnohem dražší než opravit podchod… dispozice jsou dané, tak se s tím moc nedá nic dělat

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Roman :

  Nezlobte se na mě, ale argument, že důchodci nedoběhnou tramvaj, protože zastavuje až 50 metrů za východem z podchudu je směšný. Když jsem měl loni zlomenou nohu tak jsem prostě chodil z domu o 2 minuty dřív. předpokládám, že starší generace oplývající množstvím volného času je toho také schopná.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.