Rekonstrukce podchodu Hotelový dům Hlubina

Aktuální fotografie opraveného podchodu tramvajových a autobusových zastávek Hotelový dům Hlubina v Ostravě-Hrabůvce.

zdroj: FB Městský obvod Ostrava-Jih

Související články


Komentáře

 1. David :

  Podchod ten je pěkný, ale schodiště a zastávky hnus, asi se chce někdo stále vracet do 90. let?! Nechápu proč ten šedý obklad nemohl pokračovat nahoru, stejně tak i to schodiště mohlo být červené. Působí to na mě jako nějaká skládačka – příklad, že jde něco složitě když to mohlo jít jednoduše. V podchodu ještě chybí ukazatele směrů atd…

  Thumb up 25 Thumb down 8
 2. balde :

  zajímavé že Ostrava nevyužívá prostory v podchodech k reklamním účelům, apson teda ne na Ova jih

  Thumb up 5 Thumb down 4
 3. Rdm :

  Ví někdo, proč je podlaha červená? Už vidím ty ušlapané žvýkačky, které se na tom povrchu budou vyjímat.

  David: protože na podchod u Dřevoprodeje byla vyhlášena architektonická soutěž, tak tady už nezbylo nic jiného než vrátit téměř původní vzhled podchodu…

  balde: ježiš jen to ne, reklam je všude plno, spíše by to chtělo „drastickou“ redukci reklamních ploch.

  Thumb up 13 Thumb down 0
 4. Mx :

  Povedené. I materiály stěn vypadají velmi kvalitně. Ani červená mi nevadí

  Thumb up 4 Thumb down 0
 5. Marek :

  Tak za mě za odvahu ta podlaha klobouk dolů a navíc na novém náměstí měl být červený pás směřující k podchodu – asi se nepovedlo :-) A když vidím co se kde děje, tak tohle je fakt povedené. Světel tam mohlo být asi více. Bohužel jak už tu kdysi zaznělo v diskuzích. Zastávky si opravoval Dopravní podnik sám a na nic se nikoho neptal, takže mi přijde logické, že ty přístřešky, které mají 2 majitele a prošly 2 rekonstrukcemi od dvou projektantů, tak si ten druhý nehrál na spasitele a ukázal tu stupiditu DPO. Je to takový stát ve státě – teda spíše příhodnější a trefnější „Firma ve Firmě“, když se ten stát – město má řídit jako firma :-)

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. marie :

  Dnes dopoledne jsem měla cestu do Hrabůvky, tak jsem si schválně zašla do podchodu, podívat se na tu krásu. Podchod je v provozu sotva měsíc, ale ze stavu té „nádherné“ červené podlahy jsem byla doslova zděšená.Podlaha vypadala, jako po ročním používání. Zašlapané žvýkačky, rozlité tekutiny, černé šmouhy od bot a zřejmě koleček ze skatu a spousta další neidentifikovatelných fleků. Zkrátka lidi jsou … (nevím co napsat, aby se někdo neurazil) a ničeho si neváží.
  Docela mi bylo líto těch hochů, kteří tu podlahu drhli s rýžákem, zhruba kolem desáté. Pravda, měli sice vysokotlakový čistič Karcher, ale ten jim byl na houževnatou špínu celkem k ničemu.

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.