Rekonstrukce objektu Krásnopolská 10

Další budova VŠB-TU prochází modernizací.

Související články


Komentáře

 1. Marek :

  Proč ta oranžová?!! Začínám být alergický na barevnost fasád. Místo dvou barev by lépe vypadala kombinace odstínu, případně šedá a bíla.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 2. Johnny :

  Já jsem teda na nevkusné barevnosti fasád alergický již dlouho

  Thumb up 8 Thumb down 0
 3. aggu :

  Meruňková ještě zjevně nevyšla z módy.

  Thumb up 6 Thumb down 2
 4. thvari :

  V době kdy se v naší zemi především kafrá na humanitní vzdělání a nekonečně se vyzdvihují technické obory si významná česká technická univerzita dovolí udělat ze své vlastní budovy rekonstrukcí paskvil. To je opravdu k neuvěření.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 5. Michal :

  Naprosto v pohodě.
  Spíš by někteří zpovykanci meruňkama v ručníku potřebovali vyliskat.

  Thumb up 3 Thumb down 10
 6. Marek :

  Já vím, že to není moc kapitalistické, ale vysoka škola, co má stavební fakultu a obor architektury, by si takové projekty mohla dělat sama či minimálně by je měla posuzovat, zadávat kritéria. Takové stavby by mohly být zadáním bakalářské či diplomové práce, škola by ušetřila a pro budoucí absolventy by to byla dobrá reference pro budoucí profesní život. Bohužel, to je v Česku (možná i jinde) asi utopie. :-)

  Thumb up 11 Thumb down 0
 7. Nimrod :

  Ach Krásnopolská, kde že ty studentské roky jsou!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Kutac :

  Naopak velice krásně se to doplňuje s fasádou sportovní haly (sako)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Miv :

  Marek: Otázkou je: není to protizákonné? Mocný hon na čarodějnice na konci minulého desetiletí, vedl k `vylepšení‘ zákona o veřejných zakázkách, aby se dál nekradlo! Nyní mají normální státní a příspěkové organizace strach jen koupit špendlík, aby se toho nějaký pisálek (nedejbože jiný státní úředník) nechytil. Problém se nevyřešil (protože to není o zákonech, ale o lidech), lidi začali honit jiné čarodějnice a zákony vzešlé z lynče bohužel zůstaly.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.