Rekonstrukce obchodního domu Laso

„Vlastní úpravy budou spočívat ve vybudování vnitřního atria o rozměrech šest krát devět metrů. Do střechy bude vložen prosklený světlík. Tím se zajistí přístup denního světla na jednotlivá patra a dojde k prosvětlení všech prostor,“ říká ředitelka OC Laso Olga Kvapilová.

K tomuto rozhodnutí nás vedla zejména menší návštěvnost horních pater. Vlastní realizace prací je plánována na červenec letošního roku a bude probíhat za provozu OC pouze s částečným omezením (2.-6.7.2011 bude OC uzavřeno).

další info: denik.cz, laso.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.