Rekonstrukce nádraží Krnov-Cvilín

Aktuální fotografie rekonstrukce nádraží v Krnově-Cvilíně.

Původní stav:

zdroj: FB Krnovští patrioti prostřednictvím Stanislava Bačovského

Související články


Komentáře

 1. Toporská :

  Proč se na nádraží Krnov Cvilín celou noc již víc jak měsíc svítí, když není v provozu? Zajímá mě vnitřní prostor, venku mi to nevadí – tam se lidé normálně pohybují při nastupování a vystupování z vlaku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Karlos :

  Revitalizace nádraží Cvilín myslel zadavatel na vozíčkáře na každém kroku, což je správné. Vlak přijede na vyvýšený peron Cvilín, spouští pomalu výtahovou plošinou vozíčkáře na peron, který se zvýšil a odstranil jednu výšku schodu do jednotlivých místností. Tím se usnadnil pohyb do nádražní budovy do čekárny, na WC, do prodejny masa, která zde nově vznikla z bývalého téměř nevytápěného prostoru WC z doby totality na levé straně od kolejí. Z objektu zmizela hospoda, náhrada automat.
  Z vnější strany vstupní schody jsou velice krásně provedené včetně vkusného zábradlí v netradičním anty vandal provedení. Revitalizace je tady vidět. Odstranění druhé zbytečné nákladní koleje se zde myslelo a prostor od nákladní plochy odděluje odvodňovací záchytný příkop.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.