Komentáře

  1. Tano :

    Omlouvám se, že nemám otázku v Výškovickým mostům, ale nevíte někdo proč je zůžený jízdní pruh na Rudné u Vítkovického Stadionu? Platí tam pro kamióny zákaz předjíždění. Na nějakou opravu mostů mi to zatím nepřipadá. Už je to tam skoro týden a nic se neděje.

    Thumb up 2 Thumb down 0
  2. Radek :

    Pod rudnou v prostředku mostu padají kousky betonu radnice strejdove Petr kutej a Dlabal nechali pod mosty značky o průjezdnosti na vlastní nebezpečí aby byli chráněni stížnostmi a údajně Rudná patří kraji ne městu takže řds možná po mostu Rudná Hornbach přijde most stadion Peugeot..

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.