Rekonstrukce mostu Dr. Martínka

Spodní část mostovky je hotová a připravuje se betonování její vrchní části. Probíhá také oprava povrchu původních podpěr.

Související články

Komentáře

  • Martin z Ostravy 31.10.2016  ●  21:21

    Neviděl jsem tedy projekt, ale dle fotek soudím, že zbývá dobetonovat jen římsy. Je položena hydroizolace na kterou se už jen položí dvě vrstvy asfaltobetonu (AB) – ložná a obrusná.
    Mostovka jako taková je hotová.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.