Rekonstrukce mostu Dr. Martínka

Stejně rychle jako demolice začala i stavba. Snad jim to tempo vydrží.

Související články


Komentáře

 1. Radim Kabeláč :

  Makají i v neděli! To jsem už dlouho na stavbách neviděl.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 2. Mark :

  Akorát nevím proč budou stavět nový most na staré, popraskané pilíře (které mimochodem rok nebo dva zpátky opravovali), asi aby za dva roky měli znovu co dělat.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 3. jp :

  Měl bych dva dotazy, které se týkají okolí Místecké: 1) Víte někdo, proč rekonstrukce toho železničního mostu trvá tak dlouho ? 2) Proč je mezi Místeckou a tram tratí (před zastávkou kol. jerem.) již mnoho let ten plot a zaparkovaný modrý bagr ? Vím, že tam před cca 8 lety něco kopali, ale od té doby to tam pouze stojí a zarůstá plevelem.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  No pokud mají končit v listopadu, tak jim to tempo musí vydržet…a k Markovi: tady se tuším ty pilíře neopravovaly, ale pokud ano, tak právě proto, že jsou opravené, tak se můžou použít. Nebo ne?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Mark :

  Nimrod: Určitě se ty pilíře opravovaly, s těmy dvěma lety jsem to možná přehnal, ale víc jak pět to určitě není, je to i poznat, podle povrchu, že to není čistý beton toho pilíře, ale nějaká směs kterou to opravovali (stejně jako o kousek dál železniční most u Jeremenka). A právě ta opravovaná povrchová vrstva pilířů je již znovu popraskaná, je to vidět i za jízdy z auta (resp. bylo, než tam poszavili to lešení), takže je otázkou času, kdy to začne odpadávat a ‚zrekonstruovaný‘ most (konkrétně jeho pilíře) budou muset znovu opravovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. SpinJ :

  Mark: Klidně ať si opravují, ale doufám že to bude z peněz firmy, která tu původní opravu zfušovala. A ještě bych jim dal nějaké penále za omezení dopravy. Dneska se dává i na elektroniku záruka 5 let, tak nechápu že na kus betonu s armaturama magistrát nevyžaduje aspoň 20.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Ross :

  jp: Ten bagr zaujal i mě. Vypadá jako by ho zapomněli. Už i plot kolem něj je z části pryč.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Alan :

  Konečně stavba, na kterou je radost se koukat. Pracují tam od rána do večera a to každý den. Projíždím kolem ráno, odpoledne a pak večer, takže postup prací vidím každý den.
  Celý postup prací je silným opakem prací, které se snad už tři roky dělají na železničním mostě, který kříží o pár stovek metrů dále Místeckou. Tam jejich cedule „technologická přestávka“ byla už pověstná a skoro dva a půl roku tam nebylo vidět ani živáčka. Teď tam ožil asi na 3 měsíce živý stavební ruch, protože předpokládám předání stavby…

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.