Rekonstrukce Modrého pavilonu

Poliklinika Modrý Pavilon ve Slezské Ostravě změnila majitele a chystá rekonstrukci.

„Nový vlastník s plnou vážností prohlašuje, že provoz polikliniky a její účel zůstanou zachovány. Do exteriéru, interiéru a vnitřního vybavení Modrého pavilonu hodlá investovat nemalé finanční prostředky. Ještě v tomto roce by měly začít práce na zateplení objektu, nové fasádě a výměně oken,“ uvedl Dan Rojan, který vlastníka mediálně zastupuje. „Během pěti šesti týdnů by měl být připraven projekt rekonstrukce a vyčísleny náklady,“ uvedl Rojan.

Noví vlastníci už se svými záměry seznámili také lékaře, kteří provozují ambulance v objektu polikliniky. „Je i veřejnost můžeme ubezpečit, že nechystáme žádný developerský projekt. Modrý pavilon zůstane poliklinikou i v budoucnu. Podotýkám, že poliklinikou moderní, kterou budeme neustále rozvíjet,“ uvedl Petr Hučín ze společnosti Modrý pavilon.

Jak doplnil, projektanti budou řešit rekonstrukci komplexně. „To znamená nejprve vnějšek objektu, včetně venkovních ploch, což je parkoviště a zeleň. Pak přijdou na řadu vnitřní prostory, s čímž souvisejí také revize inženýrských sítí,“ dodal Hučín.

modry pavilon

Současný stav:modry pavilon

celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.