Rekonstrukce krytého bazénu, Karviná

Karviná dokončila po dvou a půl letech rozsáhlou rekonstrukci krytého bazénu, který dosloužil po téměř 33 letech nepřetržitého provozu. Na kompletní nabídku služeb městského bazénu, který prošel náročnou komplexní přestavbou, se veřejnost a rekreační i sportovní plavci mohou těšit od středy 2. srpna 2023.

„Zmodernizovali jsme malý i velký plavecký bazén, přistavěli jsme relaxační bazén a wellness část se saunovým světem. Návštěvníci se mohou těšit i na odpočinkovou terasu. Součástí je provozovna s občerstvením. Nově jsou na krytém bazénu i turnikety pro vstupy do jednotlivých částí. Výsledné dílo a výše vstupného odpovídá standardům bazénů podobných v celé České republice. Veřejnost určitě uvítá i vybudovanou část rekreace, o níž jsme objekt rozšířili. Samozřejmě jsme zachovali to, co se osvědčilo – plavecké parametry bazénu. Jsme jedno ze tří měst v republice, které má osmidráhový bazén velikosti 25 metrů. Podpora plaveckého sportu v Karviné bude pokračovat, oddíl Kosatek má už více než padesátiletou historii,“ uvedl náměstek primátora města Karviné Andrzej Bizoń (nestr. za SOCDEM).

zdroj: karvina.cz

Související články


1 komentář

  1. JOaNE :

    Na Karvinou je to nebývalý počin a kdo z rodiny tam byl, tak si ten bazén chválil.

    Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.