Rekonstrukce Havlíčkovy ulice

Ve Frenštátě pod Radhoštěm započala oprava Havlíčkovy ulice v centru města. Jedná se o rekonstrukci zpevněné plochy a chodníku této ulice a navazující plochy v atriu přístavby budovy radnice.

Stavební práce by měly být hotovy do 30. 11. 2022. Z důvodu opravy bude ulice Havlíčkova pro automobilovou dopravu zcela uzavřena a průchod pro pěší bude omezen. Náklady na opravu dosáhnou výše více jak 6,19 milionu korun.
 
Rekonstrukce bude spočívat ve výměně stávající zámkové dlažby za žulové kostky a současně bude provedena výměna vodovodu a plynovodu. Na chodníku před Komerční bankou,  lékárnou a v atriu přístavby radnice bude provedena výměna stávající dlažby za žulové desky,“ vysvětlila Jana Machková, referentka odboru investic a rozvoje MěÚ Frenštát pod Radhoštěm. V průběhu rekonstrukce bude Havlíčkova ulice zcela uzavřena pro automobily a průchod ulicí i atriem může být omezen a určen s ohledem na postup stavby. „Předpokládáme, že obchody a pobočka banky budou v provozu bez omezení,“ doplnila Jana Machková.

zdroj: mufrenstat.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.