Rekonstrukce dvorů Jana Maluchy

Na prvních pěti snímcích je skoro dokončený první dvůr kde finišuje pokládka dlažby a úpravy zelených ploch. Další tři snímky jsou ze druhého dvora s připravenou podkladní vrstvou a téměř hotovými obrubníky. Na posledních čtyřech snímcích jsou vidět práce na třetím dvoře. Tam probíhá úprava kanalizace, příprava podkladu a obrubníků i zkulturňování zelených ploch.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.