Rekonstrukce domu Pivovarská

Fotky dokončené rekonstrukce fasády domu mezi ulicemi Pivovarská a Velká. Ze strany ulice Velká byl ponechán původní obklad a vyměněny pouze okna.

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  smoulova? jak myslite, no. a ten zbytek asi az naprsi a uschne (tedy az naprsi, tak vlevo dostanou chodci sprchu jako bonus). k tomu jenom osvezeni pameti, jak to vypadalo:

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Michal :

  A přízemí necháme na jindy?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. johny :

  Úderník je pryč! :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Pavel :

  Bez přízemí opravdu povedená rekonstrukce…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. mm :

  Můj názor na tuto rekonstrukci? Doslova k pláči. V centru města tak zmršit objekt jsem ještě neviděl. Ta budova se mohla daleko lépe zviditelnit. Ať už barevnější fasáda, nebo nějakou stříšku dole, či barevná okna, výlohy na dvě věci a ta lampa, co tam trčí je přímo úžasná. Také jen u nás se může stát, že sex shop je naproti divadla loutek. Nedala se budova udělat lépe a lépe i využít?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Jarda :

  Nebuďte takoví pesimisté, vlastník prostě udělal rekonstrukci na jakou měl peníze, ta budova nebyla ani předtím žádná výhra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.