Rekonstrukce domova Jistoty v Bohumíně

Až v říjnu zmizí lešení, bude mít Domov Jistoty ve Starém Bohumíně novou, vanilkově žlutou fasádu. Kromě toho dostane třípatrový dům nová dřevěná okna, a výměny se dočkají také všechny vstupní dveře. Ve dvorní a jedné boční části bude mít dům, v němž bydlí několik desítek seniorů, také nové zateplení.  Přední a boční strana, které se nacházejí v pohledových úhlech, se však zateplovat nebudou.

Celý čánek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.