Rekonstrukce Divadla Petra Bezruče

„Celý projekt byl naplánován na dvacet týdnů. Bourat se začalo na přelomu června a července, takže vše by mělo být hotovo koncem listopadu,“ řekl manažer divadla Dalibor Suchánek. Návštěvníci by tedy mohli spatřit divadlo v plné parádě už začátkem příštího roku.Z budovy se každý den ozývají zvuky vrtaček. Je jasné, že práce je ještě hodně. „Momentálně se bourají zdi, dělá se nová elektroinstalace, zkrátka hrubé stavební práce. Zcela nový bude vstupní vestibul, sociální zařízení i celý hlavní sál,“ sdělil projektant Tomáš Hynčica.Diváci se mohou těšit na úplně novou podobu divadla. Nezůstane tady kámen na kameni. V hledišti budou konečně pohodlné sedačky. Kvalitu všech představení nepochybně zlepší i nová zvuková a světelná aparatura.Jediná část, která zůstane beze změny, je oblíbený divadelní klub.

Celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.