Rekonstrukce budovy karvinské městské policie

Budova karvinské městské policie projde náročnou modernizací – sídlo strážníků město zrekonstruuje za 19 miliónů korun, část (něco přes 7 miliónů) by měla zaplatit EU. V budově na okraji Univerzitního parku V Karviné-Fryštátě sídlí strážníci od roku 1999 a od té doby prakticky žádnou velkou opravou neprošla- dnes už nevyhovuje ani stavebně, ani potřebám provozu policie. Rekonstrukce nenaruší normální provoz – veřejnost se tedy žádných omezení bát nemusí.
,, Přibylo pracoviště prevence kriminality, modernizují se systémy elektronického zpracování dat, potřebujeme vylepšit práci kamerového systému jakožto velmi účinného prostředku k dohledu nad veřejným pořádkem ve městě. To s sebou nese potřebu vybudování datových sítí uvnitř budovy a její kvalitní propojení s vnějším světem. Strážníku je více, rozrostl se vozový park, nevyhovuje zázemí budovy,“ zdůvodnil náměstek primátora Petr Bičej.

Zdroj: karvina.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.