Rekonstrukce Clarion Congress Hotel

Podle informací v komentářích, začala rekonstrukce části Clarion Congress Hotelu, zároveň bude nově vybudován kongresový sál pro 1200 hostů. Rekonstrukce probíhá za provozu hotelu a dokončení se předpokládá na jaře 2013.

zdroj: hexaplan.cz

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Ten tunel pod hotelem vede jen do Čezky nebo vede i na městský stadion ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. PetrP :

  Vede jen do ČEZ arény.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. thrpst :

  400 m jak je vidět nestačilo

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  Trochu nerozumná investice – o km dál je super sál v Plynojemu, no co dělat druhý kongresový sál? Myslím, že to jsou vyhozené peníze (naštěstí soukromé)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: tohle uz se resilo, kongresove saly vetsi kapacity jsou v ostrave problem stejne jako hotely (staci jeden festival a mas vyprodano), takze urco to maji velmi dobre spocitane.

  ale koukam, ze jsi to byl prave ty, komu se to vysvetlovalo, takze to je zrejme hazeni hrachu na zed. ok, tak rekneme, ze nevi co s penezma, tak je vyhodili za sal v ostrave, pokud budes vic spoko :o)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Nimrod: Proč se nerozvíjet. Přece stačí co máme… Takové uvažování by přivedlo město do …..
  Navíc tato přístavba pomůže hotelu Atom obstát při konkurenci.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Aurim :

  Taky se priklanim k nazoru ze vlastni kongresovy sal je velka vyhoda oproti konkurenci. Dokazu si predstavit klientelu poradajici nekolikadenni seminar s lidmi ubytovanymi primo v hotelu + vyuzivajici jejich sal.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Nimrod :

  Většinou nečtu zpětné reakce na mé dotazy, takže tímto se omlouvám. Stejně si ale stojím za tím, že kongresová turistika v Ostravě není na tokové úrovni, aby si mohly hotely toto dovolit. Ale je to jejich business, to je pravda. Osobně si myslím, že hotel Atom, resp. Clarion je jeden z nejslabších v Ostravě – a tato přstavba mu moc nepřinese.
  Chci tím říct, že není správně jít sólo, ale využívat synergie – ale to už je trochu asi moc na vás.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. PetrP :

  Nimrod: nemyslím, že popichováním bude tato diskuze lepší… Kongresová turistika není v Ostravě na takové úrovni možná proto, že do nedávných dní nebylo kde kongresy pořádat… Nyní máme Plynojem, Atom si postaví svůl sál… Takže ona ta turistika možná bude nabývat na obrátkách… A možná je jeden z nejslabších 4* hotelů….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. mm :

  Nimrod: To by jsme také mohli psát, proč stavět dálnice a jiné komunikace, když si vystačíme s tím, co tu doposud máme. Nevidím jeden jediný důvod, proč se nerozvíjet i tímto směrem. Ostravě to může jenom zlepšit prestiž. Takže jsem pro. A co se týče hotelu, že by byl nejslabší, tomu snad ani vy nevěříte, co jste tu napsal.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. acdlcia :

  Poslední zásadní rekonstrukcí prošla budova tehdy ještě jako hotel Atom v letech 2003 – 2004 není se tedy čemu divit že se snaží aby byl pro dnešní klientelu stále zajímavý a právě proto přicházejí tyto investice. Nemůžeme přece zůstat orientováni jen na průmysl a přilákání trochu jiné klientely do Ostravy je rozhodně krok správným směrem.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.