Kongresový sál Clarion Congress Hotel

Práce nabraly maximální obrátky a exteriér byl až na drobnosti dokončen. V interiéru a na okolí stavby už se taky v podstatě finišuje.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Naprostá nádhera. Sice to tu mělo stát už před 5 lety a více takových staveb ale aspoň, že už je to tu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Jsem rád, že to postavili, ale vypadá to hnusně. Prostě nudná škaredá kostka. Funkce a přínos je ovšem důležitější.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Pavel :

  Vzhledově tedy nic extra. Kdyby to bylo jen plechové a neomítnuté, byla by to pěkná výrobní hala. Ale je třeba říci, že ani hotel z vnějšku nijak zajímavý není, tedy to vedle něj aspoň moc nerazí. soubor kostek s krásně přilepenou trafostanicí vzadu. Tak je opravdu architektonický skvost. Co nechápu je moc barevnsot – k šedomodrému dolepili červernopískovou budovu. Moc mi to nesedí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. aleš.m. :

  Děsná architektura, jestli se to vůbec dá architekturou nazvat. Bez myšlenky, bez ničeho. Ale balík peněz byl určitě nabitej…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Architektonicky bych to oznacil za prumer, nebyl bych az tak kriticky. Kdyz se podivam na jina kongresova centra, tak na nich nevidim nikdy nic uzasneho. Ale myslim ze pokud chteli navazat na zbytek hotelu, a nestavet neco co se k nemu nehodi, tak to sedi.
  Barevnost bych rekl ze je zvolena dle meho pro dobrou orientaci. Pokud by bylo vse modre, tak nepoznate ktera cast hotelu je ktera. Takze si myslim ze je to ok.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Nimrod :

  Jiřík asi trochu ujel :-) Ale je to jeho názor. Mne ani tak nevadí vzhled, ten je jak napsal Tomas T. poplatný zbytku hotelu. Spíš tady vidím zbytečnost funkce jako takové, ale když chce někdo být sám voják v poli, tak prosím, jsou to soukromé peníze a s tím nic nenaděláme.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Interiéry v celku fajn.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.