Rekonstrukce chodníků na Jihu !!!

Aneb šaškárna pokračuje. Po rekonstrukci náměstí která dopadla tak jak dopadla dopadla na Jih další rána. Staré asfaltové chodníky mají díky své konstrukci s betonovým základem v sobě už léta trhliny. Jednoho dne se objevili nějací fušeři s pytlovaným asfaltem z Hornbachu a jali se tyto chyby napravit a to byla chyba. Výsledný produkt je totiž ještě horší než ty původní praskliny.

Související články

Komentáře

  • Pat 20.02.2020  ●  14:26

    Má to nějakou cenu ? Podle mě vyhazování peněz oknem …

    To se mi líbí 17 To se mi nelíbí 1
  • adamous 20.02.2020  ●  14:34

    Pat:
    Tohle je taky dilo na Jihu:
    https://mapy.cz/zakladni?x=18.2505452&y=49.7970627&z=18&pano=1&source=stre&id=111733&pid=69220862&yaw=1.113&fov=1.570&pitch=0.124
    Pokladaly se zde pred 3mi lety nove plynove trubky, takze asi 50 let starou cestu rozfrezovali a rozkopali po stranach a misto, aby konecne udelali novou cestu, tak to po stranach zase takhle krasne zaplatovali.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • rom 20.02.2020  ●  14:48

    Nechápu pořád, proč se musí všude cpát dlažba/beton. Ne všude se to sice hodí, ale v zahraničí – Paříž, Vídeň atd. – jsou naprosto běžné takové cesty dělané jako zhutněné, nevím, zda to je písek/škvára atd., ale je to levnější, rychlejší, udržovatelné a mnohdy i estetičtější. A není to jen v parcích.

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 1
  • Crazym 20.02.2020  ●  15:00

    Hihi, Ostrava je někdy srandistán ale Jih tomu šéfuje :DD Bo jsme kraj razovity!!!

    To se mi líbí 17 To se mi nelíbí 1
  • Crazym 20.02.2020  ●  15:06

    Hele ale je možné, že si na to nějaký občan stěžoval na tom Ostravském bonzwebu a tak to tam poslali jen někoho záplatovat jako dočasnou či provizorní opravu. Já to otestoval v centru https://cistaova.ostrava.cz/propadly-chodnik-zrejme-vyplavena-dutina-ktera-se-propadla-a-vypada-ze-se-bude-zvetsovat/ a za tři dny bylo spraveno :-)

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 2
  • Příšerné chodníky v Ostravě 20.02.2020  ●  17:48

    To je příšerné, jak to může někdo takhle opravit! Místo nového moderního chodníku to opraví tak, že se každý stydí za to, že v tomhle městě vůbec bydlí 😒 Ti lidi snad nemají oči a mozek ???

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 1
  • Ljuk 20.02.2020  ●  20:17

    Nedaleko odtamtud už investovali do kýče v podobě valentýnského srdce. Teďka je na řadě fotografie a rozhovor s paní místostarostkou do Jižních listů, všichni se poplácají po ramenou, jak myslí na občany a starají se o jejich blaho, a samozřejmě uvedou několik pozitivních ohlasů/fotek. Kde má v tomto místo a jaký význam má veřejný prostor? Panem et circenses.

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 0
  • Petr 20.02.2020  ●  20:27

    Tvl vy na tom jihu máte problémy :-D prijedte se podívat do centra na to oraniště kolem katedrály, to je teprve rana bozi

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • CurtCobain 20.02.2020  ●  20:57

    Tak a sup vsichni zbalte si fidlatka a bezte bydlet jinam, kdyby kazdy popraskany chodnik meli hned spravovat tak ze ho udelaji cely novy, tak by to nemel ani kdo delat a stezovali by sjte si ze neni po cem chodit. JAk nekdo psal vyse, asi si nekdo stezoval tak to tkhel provizorne spravili, jasne je to s chodnikama bida, ale kazdy rok se spravi dalsi cast chodniku a Jih opravdu neni malicky obvod s par chodnicky.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 13
  • acdlcia [msstavby.cz] 20.02.2020  ●  20:58

    Ljuk: Už se hrozím toho že tam brzo naroubujou třímetrového zajíce a minimálně dvoumetrové vejce.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • CurtCobain 20.02.2020  ●  21:27

    Furt lepsi trimetrovy zajic na Velikonoce, Jak napis I amsterdam, ktery je stejne kycovity, ale kazdy turista se u nej vyfoti

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 10
  • Krása 20.02.2020  ●  21:59

    V jižních listech je jasně psáno že jich je krásný a nádherný a kdo je proti je lempl nebo aspoň hazardní lobby a hotovo!

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • fuj 21.02.2020  ●  01:58

    je to k zbliti

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • MareK 21.02.2020  ●  09:08

    adamous: protože jednotliví síťaři nejsou cestáři. =) Ale tohle je opět a jen chyba vlastníka komunikace. Pokud je už tam takový rozsah, měl požadovat celkovou opravu a ne jen záplatu.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • Tomáš 21.02.2020  ●  10:51

    je treba toto predhodit městu jestli je toto normální jinak to nevidim

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.