Rekonstrukce chodníků na Jihu !!!

Aneb šaškárna pokračuje.

Po rekonstrukci náměstí která dopadla tak jak dopadla dopadla na Jih další rána. Staré asfaltové chodníky mají díky své konstrukci s betonovým základem v sobě už léta trhliny. Jednoho dne se objevili nějací fušeři s pytlovaným asfaltem z Hornbachu a jali se tyto chyby napravit a to byla chyba. Výsledný produkt je totiž ještě horší než ty původní praskliny.

Související články


Komentáře

 1. Pat :

  Má to nějakou cenu ? Podle mě vyhazování peněz oknem …

  Thumb up 17 Thumb down 1
 2. adamous :

  Pat:
  Tohle je taky dilo na Jihu:
  https://mapy.cz/zakladni?x=18.2505452&y=49.7970627&z=18&pano=1&source=stre&id=111733&pid=69220862&yaw=1.113&fov=1.570&pitch=0.124
  Pokladaly se zde pred 3mi lety nove plynove trubky, takze asi 50 let starou cestu rozfrezovali a rozkopali po stranach a misto, aby konecne udelali novou cestu, tak to po stranach zase takhle krasne zaplatovali.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 3. rom :

  Nechápu pořád, proč se musí všude cpát dlažba/beton. Ne všude se to sice hodí, ale v zahraničí – Paříž, Vídeň atd. – jsou naprosto běžné takové cesty dělané jako zhutněné, nevím, zda to je písek/škvára atd., ale je to levnější, rychlejší, udržovatelné a mnohdy i estetičtější. A není to jen v parcích.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 4. Crazym :

  Hihi, Ostrava je někdy srandistán ale Jih tomu šéfuje :DD Bo jsme kraj razovity!!!

  Thumb up 17 Thumb down 1
 5. Crazym :

  Hele ale je možné, že si na to nějaký občan stěžoval na tom Ostravském bonzwebu a tak to tam poslali jen někoho záplatovat jako dočasnou či provizorní opravu. Já to otestoval v centru https://cistaova.ostrava.cz/propadly-chodnik-zrejme-vyplavena-dutina-ktera-se-propadla-a-vypada-ze-se-bude-zvetsovat/ a za tři dny bylo spraveno :-)

  Thumb up 5 Thumb down 2
 6. Příšerné chodníky v Ostravě :

  To je příšerné, jak to může někdo takhle opravit! Místo nového moderního chodníku to opraví tak, že se každý stydí za to, že v tomhle městě vůbec bydlí 😒 Ti lidi snad nemají oči a mozek ???

  Thumb up 13 Thumb down 1
 7. Ljuk :

  Nedaleko odtamtud už investovali do kýče v podobě valentýnského srdce. Teďka je na řadě fotografie a rozhovor s paní místostarostkou do Jižních listů, všichni se poplácají po ramenou, jak myslí na občany a starají se o jejich blaho, a samozřejmě uvedou několik pozitivních ohlasů/fotek. Kde má v tomto místo a jaký význam má veřejný prostor? Panem et circenses.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 8. Petr :

  Tvl vy na tom jihu máte problémy :-D prijedte se podívat do centra na to oraniště kolem katedrály, to je teprve rana bozi

  Thumb up 6 Thumb down 0
 9. CurtCobain :

  Tak a sup vsichni zbalte si fidlatka a bezte bydlet jinam, kdyby kazdy popraskany chodnik meli hned spravovat tak ze ho udelaji cely novy, tak by to nemel ani kdo delat a stezovali by sjte si ze neni po cem chodit. JAk nekdo psal vyse, asi si nekdo stezoval tak to tkhel provizorne spravili, jasne je to s chodnikama bida, ale kazdy rok se spravi dalsi cast chodniku a Jih opravdu neni malicky obvod s par chodnicky.

  Thumb up 2 Thumb down 13
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  Ljuk: Už se hrozím toho že tam brzo naroubujou třímetrového zajíce a minimálně dvoumetrové vejce.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 11. CurtCobain :

  Furt lepsi trimetrovy zajic na Velikonoce, Jak napis I amsterdam, ktery je stejne kycovity, ale kazdy turista se u nej vyfoti

  Thumb up 2 Thumb down 10
 12. Krása :

  V jižních listech je jasně psáno že jich je krásný a nádherný a kdo je proti je lempl nebo aspoň hazardní lobby a hotovo!

  Thumb up 6 Thumb down 0
 13. fuj :

  je to k zbliti

  Thumb up 4 Thumb down 1
 14. MareK :

  adamous: protože jednotliví síťaři nejsou cestáři. =) Ale tohle je opět a jen chyba vlastníka komunikace. Pokud je už tam takový rozsah, měl požadovat celkovou opravu a ne jen záplatu.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 15. Tomáš :

  je treba toto predhodit městu jestli je toto normální jinak to nevidim

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.