Rekonstrukce budovy soudu

Rekonstrukce nárožní budovy Krajského soudu v Ostravě se chýlí ke konci.

Nyní probíhají stavební práce v interiérech. Za pozornost stojí detailní rekonstrukce prvků fasády. soud centrum ostrava

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Fasáda opravdu nádherná. Jen je škoda, že celá část od Sokolské třídy k řece je v podstatě mrtvá zóna, jelikož se bytové domy proměnili na kancelářské objekty včetně domu pro soud.

  Thumb up 12 Thumb down 4
 2. aggu :

  MM: Mrtvá zóna? Na internetech možná.

  Thumb up 4 Thumb down 8
 3. MM :

  aggu: Chodím tam na procházky i o víkendu a není tam ani noha. Jak s vámi vždy souhlasím, tady nemáte pravdu. Stojím si za tím, že lokalita ohraničená ulicemi Českobratrská x Sokolská třída x 28. října x Havlíčkovo nábřeží je mrtvá. Například ulice Kratochvílova nebo Hrabákova, o víkendu tam nepotkáte člověka, přes týden jenom zaměstnanci. Přitom jsou tam krásné domy, výhled na řeku, ale bohužel tam není žádné bydlení.

  Thumb up 9 Thumb down 2
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  MM: sokolska je pro me treba ulice, ktere se podvedome spise vyhybam, porad je mi prijemnejsi jit po nabrezi anebo po smeralce. na nabrezi mi prijde na ostravu docela zivo…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. MM :

  Hynek [msstavby.cz]: O tom žádná, pokud jít z náměstí k radnici tak jedině po nábřeží, využít podchodu a vyhnout se autům.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  jinak tuhle budovu jsem kdysi cvakl (ja vim, ze nic extra, ale pro nahled…)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Ony se moc ty bytové domy neproměnily, už za mého mládí kdy jsem chodil do školy Matiční 18 tam bylo minimálně bytů, například spolužačka bydlela hned vedle školy na Hrabákove 5 a byli tam jak kůly v plotě :DD Takže ano, mrtvá zóna, internety neinternety :DD

  Thumb up 4 Thumb down 0
 8. aggu :

  „Mrtvá zóna“. Na těch internetech je třeba se takhle vyjadřovat, jinak by to nebylo cool ;) Stará dobrá technika bulváru, vypálená do mozku.
  Je mrtvá ulice ulice, která funguje běžným tempem PO-PÁ mezi 8 a 6, a v tom zbytku nahodilí chodci? Co takhle polomrtvá zóna, skoroživá zóna, 60%zóna, nebo ještě něco víc exaltovaného?

  Thumb up 7 Thumb down 5
 9. Crazym :

  Jo exaltovaného, aha :-) Muck :DD

  Thumb up 0 Thumb down 2
 10. PetrP :

  Jo chlapci pojem mrtvá zóna mám spojený s Černobylem, ne se Sokolskou ;)

  Thumb up 3 Thumb down 2
 11. Eli :

  Krásný dům. Prostě měl štěstí, že v něm nebydleli ti, co vybydlují svá obydlí.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.