Rekonstrukce bazénu v Bílovci

Bazén v lázeňském centru v Bílovci projde rekonstrukcí. Zároveň budou rekonstruovány rozvody, povrchy a budou umístěny nové zařizovací předměty. Město vypsalo veřejnou zakázku na stavební práce.

Projekt řeší opravu vnitřních i vnějších horizontálních rozvodů kanalizace v objektu Smetanova 746 v Bílovci. Součástí projektové dokumentace je také oprava krytého bazénu v 1.PP objektu.

V jednotlivých místnostech budou vyměněny stávající zařizovací předměty. Dispozice jednotlivých místností zůstává zachována. Po montáži kanalizace budou výkopy zavezeny a povrchy uvedeny do původního stavu. V místnostech kde je měněna podlaha budou provedeny nové skladby vč. napojení na stávající hydroizolaci.

Nové rozvody kanalizace budou napojeny na stávající kanalizační rozvody vedené v okolí objektu. Výkopy pro vnější trasy jsou vedeny v travnaté ploše a dlážděných plochách. Délka nových vnějších tras kanalizace je cca 21 m – dimenze 160, 200. Přesná poloha a hloubka uložení stávající kanalizace bude upřesněna během výstavby. Původní rozvody kanalizace budou – zaslepeny, zrušeny.

Rekonstruovaný bazén se nachází v lázeňském centru na ulici Smetanova

zdroj: e-zakazky.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.