Reko. a modernizace hasičské zbrojnice Otice

Obec Otice vypsala veřejnou zakázku na rekonstrukci stávajícího objektu pro potřeby Hasičské zbrojnice.

Předmětem stavebních prací je celková přestavba objektu stávající Hasičské zbrojnice v Oticích v katastrálním území Otice. Objekt zbrojnice je využíván pro skladování techniky Sboru dobrovolných hasičů. V plánovaných stavebních úpravách budou tyto možnosti rozšířeny. Po dokončení stavebních úprav bude zbrojnice obsahovat dvě garáž, dílnu, čistou a špinavou šatnu, skladovací prostory a prostor pro uložení technologií a ve 2.NP sociální a hygienické zázemí, denní místnost, kancelář velitele, ložnici pro případ déle trvajících zásahů a zasedací místnost a zázemí krizového štábu.

Dokumentace je součástí veřejně dostupné veřejné zakázky

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


1 komentář

 1. Karlos :

  https://www.otice.cz/ Hasičská zbrojnice je vidět zkraje videa
  Zákres stávající hasičské zbrojnice neodpovídá tvaru zapsaného v katastru nemovitostí, což modernizace akcie dořeší. Velice vhodná a prospěšná investice.

  Když zelí, tak jedině z Otic.

  Vždyť výroba kysaného zelí v Oticích odstartovala už v roce 1886. Zelí se šlape klasickým způsobem. Obec zdárně prosperuje schopným vedením a podnikatelským aktivitám

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.