Regenerace sídliště Fifejdy – etapa II.C

Pokračování včerejší procházky na druhé straně ulice novinářská. Zde bylo v návaznosti na již dříve opravené cesty přebudováno parkoviště, upraveny chodníky a trasy cyklostezek, doplněna zeleň i mobiliář. Všechny zpevněné plochy jsou stejně jako v předchozích etapách vydlážděny.

 

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  kez by zacli i na Dubině konečně

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  Balde: Toto je uplne jiny mestsky obvod. A Jih ma jine investicni priority. Cili bych s tim moc nepocital.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. vasatko :

  už jak jsem bydlel v mariánkách na korunní tak se mi líbilo když jí předělaly a teď tam jsou žluté chodníky s červenými částmi (vjezdy, parkoviště apod.)

  prostě je hezčí když chodníky jsou barevné, než studeně a špinavě šedé, chtělo by to v celé ostravě

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. Pavel :

  Určitě je to pěkné, i dříve upravovaná Korunní. Je ale třeba říci,že v Mar. Horách a Hulvákách je nespočet chodníků, které jsou zase naopak v naprosto dezolátním stavu, tedy téměř po nich nemůže člověk chodit (nejsem důchodce s hůlkou). Méně mobilní osoby musí chodit spíše po vozovce. Z toho pohledu mi přijde strategie jiných obvodů (např. Moravská Ostrava) – ne ta nákladně, ale raději více ulic / m2 praktičtější.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. MM :

  Pavel: Je to kvůli dotaci, na sídliště se vztahuje dotační titul, na obyčejný chodník nikoli. Radnice v Mariánkách řízená Janáčkovou, to je kapitola sama o sobě. Měla by konečně zmizet v propadlišti dějin…

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.