RD Na Zámčiskách

Moderní řešení dvougeneračního rodinného domu nacházejícího se ve Staré Bělé v již dříve zmiňované rezidenční zóně kolem ulice Chrobákova. Stavba je rozdělena do dvou částí z nichž jedna je řešena jako dvoupodlažní a druhá v podstatě jednopodlažní s podlahou ve třech různých výškových úrovních. Každá z částí má i svou vlastní garáž a stýkají se pouze vstupním prostorem. Zajímavá je i skalka doplněná o kapradiny, která má formu skály někde v lese.

Související články


Komentáře

 1. Michal :

  Vila líbí velmi.
  Ale opět se mi nelíbí focení soukromých objektů. Jednou narazíte, chlapci.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Michal: dobre, ale dvakrat stacilo. umime cist. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. mm :

  Famózní.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Ivo :

  V době ‚ptačích pohledů‘ na Mapy.cz, portálů, kde každý vystavuje na obdiv svůj byt/dům dokonce i zevnitř a taky sám architekt se rád pochlubí svým dílem, tak toto mi přijde jako nevinná fotka. Pro mě osobně se třeba nemají ani moc čím chlubit, toto už je pro mě strašně okoukané, ale samo o sobě ta stavba budí velký zájem svou rozlohou (což byl určitě záměr i vlastníka), tak pak není co řešit. Jen tak dál.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Ivo: ptaci pohledy jsou pase. A Michalovi doporucuju si vyhledat svuj barak a vyzadovat smazani fotek, pac kam se hrabe nase skromna komunita, ktera si to tady jednou prohlidne. gud lak. http://goo.gl/maps/Tlpu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia :

  Hynek [msstavby.cz]: Proč já sakra vůbec někam chodím a fotím, na internetu je prostě všechno.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  acdlcia: tip: ty fotky streetview jsou z lonskeho leta :o)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.