Řadové domy Slučí

Celá stavba je dokončena. Bohužel levnost tohoto projektu signalizovanou již dříve nevkusnými barvami fasády doplnily i parkovací stání vytvořené pouze nasypaným štěrkem.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  mega hrozné

  Thumb up 14 Thumb down 1
 2. Crazym :

  No jestli to nebude tím, že jejich je to až od těch sloupků s energiemi, vozovka a přilehlý pás je města http://www.imagehosting.cz/?v=b91bfe073f.jpg tak proč do toho vrážet svoje peníze a třeba to je dočasné řešení a město jim to zestetizuje když platí ty daně a nenatahují pracky po obecních bytech :DD Všimněte si, že pozemek v osobním vlastnictví u vjezdu do garáží je dodělán zámeckou dlažbou. Laciné je spíš to odsouzení „levnosti“ projektu, ne každý je v balíku a estét jako vy a přesto chce bydlet :D

  Thumb up 2 Thumb down 5
 3. Marek :

  Crazym: myslím, že balde naráží hlavně na tu „duchovitost“ fasád. Kdyby tomu daly jednotný a hlavně decentní styl, pak by se projekt dočkal pozitivnějšího hodnocení. =)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  Marek: Opravdu jsem nekomentoval výkřik baldeho… :-)

  Thumb up 1 Thumb down 3
 5. acdlcia [msstavby.cz] :

  Crazym: Já rozhodně nejsem žádný boháč (bydlím v paneláku) a myslím že na to aby bylo poznat že celá stavba vypadá jako by ji vypěstoval strýček Pompo nemusím být ani estét. Dal jsem tomuto projektu pracovní název „Matrjošky“ a ta štěrková plocha už je tam hodně dlouho. Proto jsem si dával tak na čas s posledním focením. Celkový dojem (fasáda, okna, parkoviště) je hodně laciný.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 6. Pavel :

  Crazym: malá drobnost, jde o ZÁMKOVOU dlažbu, protože jednotlivé kostky se svými tvarovanými okraji navzájem fixují (zamykají), ne o dlažbu ZÁMECKOU, kterou by si na svém sídle nechala udělat nějaká ta šlechta … :-)

  Thumb up 5 Thumb down 0
 7. acdlcia [msstavby.cz] :

  Pavel: Připomnělo mi to Červeného trpaslíka.

  Dobrý den. Vítám vás u pořadu „Životní styl nechutně bohatých a slavných“. Představím vám nejmladšího miliardáře světa, Davea Listera zvaného „Relaxační fólie“. Za mnou vidíte anglické sídlo pana Listera. Dal si celý dům přepravit, cihlu po cihle, z druhého konce ulice, jen aby unikl svým sousedům. To víte, s takovým balíkem se dostanete leckomu mezi nohy! Štěrk kolem sídla pochází z Buckinghamského paláce. Dave Buckinghamský palác koupil a nechal ho rozdrtit na štěrk. Tento muž má tak silný štos peněz, že byste jím klidně umlátili velrybu. Dave Lister má také hudební ambice. Teprve loni se jeho singl „Ohm“ umístil na první příčce hitparády, když sám skoupil tři milióny výlisků. V jeho domě nikdy nebude nouze o popelník. Přesto, jako u mnoha lidí, kteří, jak se zdá, mají vše, změnila Daveův život tragédie. No, vlastně nezměnila, můžeme pouze doufat. A teď si posvítíme na doktora Boba Prasáka, vynálezce zpívajícího kondomu.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 8. Crazym :

  No podle mých zkušeností tam ten štěrk bude dočasně jak sovětští vojáci, takže dlouho a není to nic mimořádného při systému obhospodařování veřejných ploch, jedině, že by tam bydlel nějaký papaláš což jsem už zažil v nedaleké ulici :-) No a ten můj přešlap se zámeckou a zámkovou dlažbou radši bez komentáře, je to srandovní to vaše slovíčkaření ale nic nemění na tom, že ekonomické bydlení musí existovat a tohle nejen, že je podstatně na vyšší úrovni než většina ale mi v žádném případě nevadí i její barevné podání nejen proto, že se to nachází na periferii u výpadovky ale jsem už tak otrlý, že bych tam šel i klidně bydlet a nijak by mě to esteticky neuráželo. Hlavně, že bych měl klid od různých asociálních podnájemníků co nemají vztah k tomu v čem bydlí, protože jsou v nájmu těch co už měli na to vypadnout z centra na rozdíl ode mne :-)

  Thumb up 3 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.