Řadové domy Hošťálkovice

V Ostravě-Hošťálkovicích se plánuje výstavba 34 nízkoenergetických řadových domů.

více: sreality.cz

Související články


Komentáře

 1. Roman :

  Ještě by to chtělo vizualizaci pohledu z druhé strany. Tedy s výhledem na třebovickou elektrárnu a MCHZ 😀

  Thumb up 5 Thumb down 5
 2. thvari :

  Jen doufám, že je budou stavět trochu kratší dobu než ten projekt pod vysílačem, kde už lidé bydlí, ale stavěl se asi deset let, vypadá spíš průměrně než hezky, a pořád nevypadá komplet dodělán/obydlen/dotažen/esteticky sklouben s okolím.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. thrpst :

  Není to špatné místo, ale pro jinou než cyklistickou dopravu je trochu odříznuto od města.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  thrpst: Nějak jsem to nepochopil, můžeš to trochu rozvést? Čím je tohle místo https://mapy.cz/s/3hyYc odtržené od dopravy? Vždyť je autem normálně přístupné, na MHD tak 600 metrů, do hospody kousek, do lesa kousek, škola za rohem, je na kopci většinou už nad Ostravským smogem, pár metrů od Hošťálkovické rozhledny a cca 9 Km od hlavního náměstí třetího největšího města v ČR. Super místo, tomu chybí snad už jen sjezdovka v místě bývalých sadů :-) Co by jste chtěli více? To tam má jako vést čtyřproudovka, rychlotramvaj či metro? :-)

  Thumb up 2 Thumb down 2
 5. thrpst :

  Crazym: No třeba do Poruby, nebo na Jih to spojení není ideální.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. thvari :

  thrpst: do Poruby nejrychleji na kole pres Trebovice :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Crazym :

  thrpst: Aha, takže to jako, že od Tebe z Poruby tam není ideální spojení a tak se tam kvůli tomu nepojedeš ani podívat a už vůbec si tam nekoupíš dům? :DD Vždyť jsi psal z města :DD Ale možná by se měli všichni dopravní experti a samospráva zamyslet a vytvořit tam z veřejných peněz nějaké to ideální dopravní spojení, třeba nějaký most tady https://mapy.cz/s/3hzNP přeci jen je tu poptávka z lidu a místní a hlavně spekulanti z Financial Found a.s. vlastnící tam 255986 m2 zatím sadů jim patřičně poděkují :DD Tak díky, tak teď už v tom mám jasno… :-)

  Thumb up 2 Thumb down 3
 8. PetrP :

  Hošťálkovice se mají napojovat na dostavbu Severního spoje… Ovšem zatím není moc politická vůle tohle prioritně řešit… co vím, tak byla nedávno vrácena zpět k projednání EIA, takže stavba nebude dříve, než za několik let… můj tip je, že cca. 2027 by se mohlo kopnout do zěmě…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 9. Crazym :

  Už se to hýbe i když ten termín dostavby je typický pro Ostravu :-) https://screenshot.cz/8NH70/
  Vypadá to jako kdyby se to budovalo v akci Z nebo svépomocí, i v neděli se tam pohybovali nějací lidé https://screenshot.cz/I15F1/
  Ale lokalita je to „fakt hrozná“ :-) https://screenshot.cz/LLYQ9/ Utopená v zeleni, sousedící s obnovovaným ovocným sadem, vedle školky a školy se sportovním areálem, na kopci nad Ostravou už vetšinou mimo smog, s rozhlednou kolem které vede cyklostezka a u které jim dokonce budují další odpočinkový areál https://screenshot.cz/1THR1/ a dokonce s docela pěkně se rýsujícím pumptrackem https://screenshot.cz/CNMOK/ Tam fakt člověk nechce žít, protože je tam špatný výhled a mizerná dopravní obslužnost :DD

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.