Řadové domy Dolní Suchá

V Dolní Suché vznikají nové řadové domy.

Domy vznikají na ulici Prachatická. Před přibližně 10 lety zde již výstavba řadových domů probíhala.

K lokalitě se váže poněkud trpká historka z ryze českého prostředí. Mezi místními se při výstavbě řadových domů před přibližně desíti lety rozšířila fáma, že zde do jednotlivých domů budou přestěhovány celé „klany“. Což se ukázalo jako lež. „Ten dům je větší než můj, na tom je něco divného….“

Tuto anekdotu si můžete přečíst ZDE.

Související články


Komentáře

  1. Ic540 :

    Jojo. Dolní Suchá. Dobrá lokalita. Docela blízko MHD co jezdí na sídliště. A minibusová linka 419 která se Dolní Suchou proplétá neustále roste v počtech pasažérů. Komunikace se také v teto části opravují a začíná se i se stavbou chodníků…

    Thumb up 3 Thumb down 0
  2. Dotaz :

    Kdo to staví?

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.