Opava chce bazén i zimní stadion

ova

Opavu a její obyvatele čekají velké změny. Vedení radnice totiž hodlá vybudovat nový bazén s aquaparkem a relaxačním centrem. V plánu je pak také nový zimní stadion.Jak redakci potvrdil tiskový mluvčí opavského magistrátu Jan Šindler, nový bazén vyroste v Městských sadech v těsném sousedství prvorepublikové plovárny.
„Součástí tohoto komplexu bude plavecký bazén, vnitřní bazén s vodními a vzduchovými atrakcemi doplněný ještě o skluzavku, tobogán a aqualoop a dětský bazén,“ vyjmenovává Šindler s tím, že relaxační část bude obsahovat sauny, masážní sprchy, relaxační místnost, ledovou jeskyni a whirlpoolky.
Jak zdůraznil, v současné době je příprava bazénu ve stadiu dokumentace pro územní řízení. „Stavět by se mohlo, jakmile bude vyřízeno stavební povolení,“ podotkl.V Městských sadech nedaleko víceúčelové haly by pak měl vzniknout zimní stadion. Podle Šindlera se totiž město více než na rekonstrukci starého stadionu soustředí na vybudování nového. „Takového, který by nabízel moderní technologie, kvalitní divácké zázemí, jednoduchou konstrukci a zároveň by byl velmi levný na provoz,“ popsal Šindler a dodal, že výstavba se již připravuje.

zdroj:denik.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.