Průmyslový park Ostrava-Kunčičky

Předmětem stavby „Průmyslový park Ostrava“ je výstavba nových skladovacích hal pro skladování a distribuci výrobních komponent, náhradních dílů a běžného spotřebního zboží,
v rámci areálu bude možné umístit výrobu lehkou strojírenskou výrobu s montáží, kompletací a nerušící výrobou. V prostoru průmyslového parku bude vybudováno 7 objektů.

Posuzovaný průmyslový park je určen pro drobnou výrobu, montáž a skladování. V objektech bude realizována lehká výroba a skladování výrobků. Jednotlivé výrobně skladovací objekty jsou určeny pro drobnou výrobu, montáž a skladování výrobků. Provozovaná lehká výroba nebude zdrojem hluku, emisí do ovzduší ani technologických odpadních vod.

Jedná se o jednopodlažní budovy s dvoupodlažním vestavkem pro administrativní a sociální vybavení a obchodně organizační činnosti příjmu a expedice zboží. Haly budou technologicky rozděleny na dva prostory – montážní část a sklad. Prostor pro montáž bude
rozdělen na příjem, montáž a úpravu výrobků, balení a vlastní distribuci. Pomocné prostory
budou umístěny ve dvoupatrovém vestavku.

Budovaný průmyslový park je rozdělen na objekt administrativní (O.1-530 m2, O.2-743 m2) a 7 hal. Velikost jednotlivých hal je A.O 6979 m2, B.O 10 454 m2, C.O 7 848 m2, D.O 7 848m2, E.O 10 454 m2, F.O 6 110m2, G.O 2 923 m2. Výška hal je navržena 13 m.

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Užasné doufám že přibude aspon 50-100 pracovních míst !!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. aldik :

  Jiřík: Hlavně aby ty místa přibyli alespon na 10let (snad i déle), a ne že se po dvou letech firmy seberou a odtáhnou na východ..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  aldik: To byste musel překopat principy smíšené tržní ekonomiky.

  Hlavní je, že je revitalizován brownfield.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  Paráda, nějaké pracovní místa to přinese a kousiček města bude zase o něco k světu.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.