Provozně skladový areál Hudgex

Provozně skladový areál Hudgex, který je plánovaný ve Studénce-Butovicích, získal územní rozhodnutí. Záměr se dle platného Územního plánu nachází v ploše výrobní a skladovací.

zdroj: mesto-studenka.cz

Související články


Komentáře

 1. Archerr :

  https://www.mosnov.cz/uredni-deska?id=550&action=detail. Omlouvám se za odbočení. V “ krajské“ zoně Mošnov by měla vyrůst další hala.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Mikušek Hynek :

  Zaráží mne, že u skladového areálu je umožněn příjezd vozidel pouze v jednom místě, když je naplánováno parkování 79 TIR aut a 398 osobních aut.a to pouze od kruháče u Lidlu, ten bude bude jistě přeplněn.( navíc je zde příjezd vozidel do Caloriferu) Nabízí se naplánovat další vjezd do areálu ze strany od benzinové stanice “ u rybníčku „.Na tom by měl spolupracovat i Městský úřad kde je již uvažována výstavba ( asi 50 let ) napojení ulice Sjednocení až do ulice Butovická.V součané době je snad vyhovující napojení až na přivaděč k dálnicí.Ze strany kraje by měli uvažovat toto napojení zdůvodu strategického, co se stane vpřípadě havarie na dálnici a následného objíždění.
  Dále je uvažováno zhotovit v areálu sběrný rybník, což chválím,protože v místě se již objevuje zamokření – kde roste rákos na poli, tam je jistě zavlhčení.Projevem je rybníček u benzinové pumpy, který slouží se sběrem vody už z dob, kdy ještě nebylo ovlivňováno ani přivaděčem.
  Není zde uvažováno další napojení – železnicí.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.