Propojení ulic Pavlovova – Plzeňská

Sobotní fotky dokončování pokládky nových tramvajových kolejí po ukončení zemních prací na podchodu. Otevřeny jsou již také obě strany ulice Plzeňské i když prozatím jen jeden pruh v každém směru a téměř hotové jsou i zastávkové ostrůvky.

Související články


Komentáře

 1. Tano :

  Někde jsem četl, že by se celá stavba měla zprovoznit začátkem prosince. To už je příští týden.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Dulcik :

  Ty dokončovačky jim nějak nejdou. Už to trapně tahají za nohu… Tramvaje jezdí, zastavují, ale podchody ještě nefungují!!!!! Cesty jsou namalované, ale zákaz vjezdu stále stojí. No, asi nějaký zastupič z města nemá čas se dostavit to otevřít a nahnat si tak nějaké knedlíčky do politické polívčičky.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Dulcik: V podchodu se dokončuje interiér.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Dulcik :

  Fajn, ale cesty jsou už kompletní i s vodorovným značením. Takže proč již nejsou otevřené včetně odboček??? Tramvaje zastavují na zastávce, kde není dokončený a zkolaudovaný podchod. Přítelkyně tam v úterý vystoupila, vešla do podchodu a na konci tam dělníci myli kachle s tím, copak tam dělá… Nakonec ji, milostivě pustili projít ven. Nikde žádná cedule, že se do podchodu ještě nesmí. Jak u blbých o půlnoci na dvorku. Tak ať tramvaje projíždějí bez zastavení až do dokončení podchodů, a cesty otevřít pro plný provoz, neboť ty jsou už kompletní. Dokončení podchodů nemusí blokovat plný silniční provoz.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 5. Dulcik :

  Tak máme nový rok, další měsíc za námi a ejhle…spojka Pavlovova-Horní stále kvoká, stále kvoká. Evidentně tato stavba nemá žádnou prioritu, spadla z lopatky. Podchody nejsou stále otevřené a po spojce se oficiálně stále nemůže jezdit, bo zákaz odbočení a zákaz vjezdu. Dle příspěvku acdlcia [msstavby.cz] 11.12.2014 22:44 se v podchodu dokončuje interiér…no, když zapojím fantazii, tak ten interiér bude nejspíš pozlacen a místo dlažby tam budou perské koberce… Jaká to nádherná vizitka našich milých stavbařů a hlavně jejich šéfů a investora. Styďte se. Je vidět, že Absurdistán je všudypřítomný. Jdu blejt, velebnosti…

  Thumb up 0 Thumb down 4
 6. Dulcik :

  acdlcia [msstavby.cz]:
  Přeju ÚSPĚŠNÝ nový rok a prosím o sdělení, zda ty podchody a spojka budou fungovat ještě v tomto roce nebo to s nimi dopadne podobně jako skelet naproti Domu kultury Vítkovic? Díky za zasvěcenou odpověď.

  Thumb up 0 Thumb down 4
 7. acdlcia [msstavby.cz] :

  Dulcik: Dneska jsem se tam byl podívat a u stavebního vstupu do podchodu stálo auto a něco se tam dělo. To víte není to jenom tak. To máte výpis z pozemkové knihy, geodézie, JZD, MNV, ONV finanční referát, ONV zemědělský referát a nakonec zajdete k notáři. Pak je třeba sehnat si pořádný náčiní: především dobrý kladivo, kleště, mázlík, trubkovej mázlík, lopatu, rýč, krumpáč, hrábě, zednickou lžíci, metr, vodováhu, olovnici, úhelník, kolečko, kolečko doporučuju bantamový, prohazovačku, nebozez, dláto, hoblík, svěrák, pilník, rašpli, smirkovej papír, velký hrábě, malý hrábě a pilu rámovku. A co to zhltne materiálu! To máte písek, vápno, cement, cihly, tvárnice, překlady, krovy, latě, tašky, odpad, hřebíky, vruty, šrouby, dráty, dvojlinky, trojlinky, okapy, plechy, zemnící drát, elektroměr, pojistky, hromosvod, krabice pod vypínače, krabice odbočná. Musí se taky usadit okna, dozdít komín, začistit to po elektrikářích, postavit krb, v koupelně ohodit strop (pokud je rabicka – pletivo, metr široký, to se tluče na strop, nahodí se na to cement). A nakonec koš na odpadky, vyskakovací!

  Thumb up 6 Thumb down 0
 8. Dulcik :

  acdlcia [msstavby.cz]: No, vidím, že s těma oknama to nebude žádná sranda. Snad je nebudou chtít osazovat i do toho nového povrchu cest, když se tam pořád nemůže (oficiálně) jezdit. Pravda, včera jsem jel okolo a už tam zákazové značky nebyly. Takže než dodají nové, tak se tam jezdí. Aspoň drobný posun :-D No a naši nepřizpůsobiví spoluobčané se přizpůsobí a budou případně další dodané zákazové značky plynule odstraňovat, ať mají na svoje kratochvíle.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 9. Tano :

  Dnes jsem viděl na Polaru, že křižovatka byla v pátek oficiálně otevřena.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tano: Ano je to tak. Reportáž o dokončené stavbě už je v plánu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.