Propojení ulic Pavlovova – Plzeňská

Samotné silniční napojení je v podstatě hotové a některým lidem zjevně nevadí že je stále uzavřeno, protože i přes zákaz stavbou projíždí. Upravuje se zelená plocha v místě původní vozovky a dokončují se i tramvajové ostrůvky.

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  doufám že pořeší křižovatku Vyškovická – Pavlovova, ta by si zasloužila kruháč jako na Dubině

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. Luke :

  Ano, kruhac by to resil…jinak tam bude ve 4 odpo strudl az k tomu propojeni, ptz na Vyskovickou v tom vysokem provozu nepujde najet…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. mJožka :

  Balde: Na křižovatce Výškovická x Pavlovova se teď koordinují tři akce od rozšíření mostů Výškovické přes železniční trať, přes osazení křižovatky SSZ až po převedení cyklistů mezi ul. Pavlovova a lávkou nad železniční tratí směr Odra. Na rondl s tramvajovou tratí je tam dost málo místa a navíc křižovatka leží v liniově koordinovaném úseku ul. Výškovická/Ruská od ul. Čujkovova po ul. Závodní, takže rondl by koordinovaný tah malinko rušil :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Marek :

  Jak píše mJožka, rondl se tam nejspíše nevejde, takže to dopadne tak, že tam budou semafory, což je asi nejrychlejší a nejlevnější řešení.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 5. Luke :

  Rondl je mnohem rychlejsi reseni, jezdim tam denne a semafor ucpe cely hlavni tah Vyskovice – Karpatska jeste vice, nez je ted.
  Vzdyt tech semaforu na tomto useku uz je ted 6 a vidina toho, ze se dalsi prida neni moc inteligentni.
  Uz ted z Plzenske se dostat do Vyskovic, ma dve moznosti, bud pres tech zminenych 6 semaforu, nebo 3 z nich vynechat a jet pres rudnou nebo se nabizi ted velmi skvele reseni, ktere nyni vzniklo. Pokud ovsem bude zabite semaforem, ktery bude mit casovy interval takovy, aby zachoval propustnost Vyskovicke, pak bude porad vyhodnejsi jezdit pres Rudnou…to by byl krok zpet.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Nejlepší by bylo křížení Rudné a Výškovické doplnit o chybějící nájezdy (stejně jako je to na křížení Rudné s Plzeňskou) a tím ty křižovatky úplně odstranit. Stejně jako napojení Pavlovové na Plzeňskou by se pak dalo vyřešit i napojení na Výškovickou pouze stykově bez odbočení doleva. A tím by zmizely všechny tři křižovatky které řidičům tak pijou krev.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. alfáč :

  Nechápu, proč by to mělo stát další měsíce bez využívání, když už je to kompletně hotovo (až na zasetí najakých cypatých semen)
  TA DOPRAVA JE TAM TEĎ UŽ TAK NA ŠTANC!!!

  Thumb up 1 Thumb down 2
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „Dopravní podnik Ostrava dokončil další stavbu financovanou z Programu švýcarsko-české spolupráce“ na dpo.cz: http://goo.gl/Q4E9YD

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Tomas T. :

  alfáč: Nejezdi se tam proto, protoze to neni zkolaudovano. Nelze vyuzivat stavbu kdyz neni zkolaudovana. Na barak bez kolaudace Vam take nikdo neda cislo popisne.

  A doprava…. ta by byla v pohode, kdyby lide umeli jezdit. Bohuzel pokynum policisty na krizovatce 90% lidi nerozumi a jsou uple zmateni. A objizdka v miste kde se buduje podchod…. to je kapitola sama pro sebe. Sice tam neni stopka, ale kazdy druhy ridic tam zastavi kdyz prave tramvaj projela a je jasne ze couvat nebude. Pak se neni cemu divit ze je doprava pomala a delaji se zacpy.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. Tano :

  Balde:
  Takže křižovatka Vyškovická – Pavlovova kruhový objezd nedostane, ale příští rok (2016) by měla dostat semafóry. Píší to v Jižních Listech.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.