Projekt Terasy Slezská je zpět

Informace k dříve pozastavenému projektu Terasy Slezská.

terasy slezska

 

terasy slezska ostrava

terasy slezska

Související články


Komentáře

 1. via :

  To je bezva, že to pořád žije. Ale na druhou stranu, místo zrovna romantické není.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Crazym :

  via: Cože? Málo romantické? Jedna z nejlepších adres v Ostravě? Kde žijete, na Hýbnerově? Tak to se potom nedivím… :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. aggu :

  Keltičkova je nejkrásnější ulice v Ostravě.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. aleš m. :

  aggu: aggu:
  Doufám, že jste se jen spletl, a že jste chtěl napsat, že se Vám ze všech ostravských ulic líbí nejvíc. Mně se třeba nejvíc líbí ul. Poštovní, ale nemůžu napsat, že je to nejkrásnější ul. v Ostravě. Pro někoho třeba může být nejkrásnější ulice Přednádraží, ale určitě pro všechny ne, tak jako ne pro všechny ulice Keltičkova nebo Poštovní….

  Thumb up 1 Thumb down 2
 5. ostravak :

  Ten dum B tam nepatri, postavit „panelak“ nalezato mezi rodinne domy muze pouze pseudo developer, ktere mu jde pouze o maximalni vyuziti plochy za kazdou cenu. To ze k tomu dal UHA souhlas svedci o jeho NEkvalitach, nebo o nejakem benefitu :(

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  aggu: souhlasim. je to tam jine, takove az vesnicke a zaroven je clovek plus minus v centru tristatisicoveho mesta… proste veskere ty projevy mesta tam nejsou citit – alespon pro mne (vylohy, blikajici herny/hospody, rusna ulice, clovek se poradne neorientuje, pac se pohybuje neustale v „bludisti“ ulicek a neciti prilis kontext toho, kde vlastne je..)

  http://goo.gl/35hIA

  postovni je naopak vylozene mestska ulice (nastesti bez blikajicich heren).

  takze zalezi na vkusu :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Balde :

  ostravak: to je na tom to nejlepší, v Brně v Praze je taky spousta vilových čtvrtí a mnohem vetších než v Ově

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. aleš m. :

  Balde:
  Jistě, ale tam se jedná o vily. A ostravak měl namysli právě ty vily, jestli jsem ho dobře pochopil, a proto píše, že mezi vily nepatří tenhle nevilový typ domu. Mně se taky nelíbí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Martin [msstavby.cz] :

  ostravak: aleš m.: Balde: 4-5 rodinných domů v lokalitě bytových domů, řadových domů netvoří podle mne vilovou čtvrť. Za vilovou čtvrť by se dal označit Zábřeh, Třebovice, Hladnov popř. Svinov a Hulváky. Ale ne jedna ulice s 5 domky.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. ostravak :

  martin: je videt, ze to tam moc neznate. Rodinnych domu a vilek jsou tam spise desitky, staci se projit po tech ulickach semerem na Hladnov, nebo na Bazaly a uvidite. Ano, dole od stare elektrarny smerem na bazaly a pobliz jsou stare bytove domy a nyni i par novych nad uradem, nebo take „terasy“, nicmene Keltickova je od Sl. radnice az nahoru lemovana mensi zastavbou, coz se o bytovem dome B, ktery ma skoro 2000m2 zastavene plochy rozhodne neda rict. Presne jak pise ales m., podle me se tam tento typ domu vubec nehodi. Nedavno mel poutavou prednasku M. Sik a vyjadril pekne co se zde vylozene UHA nepovedlo (at je to uz jeho laksnosti, nebo necim jinym…) Navrhovany dum nevede zadny dialog s okolni zastavbou a bude tam spise „jak pest na oko“.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 11. acdlcia [msstavby.cz] :

  ostravak: Ostrava je město a Keltičkova je v podstatě v centru. Je tedy pochopitelné že vesnickou zástavbu bude postupně nahrazovat ta městská. Město přirozeně expanduje a zahušťuje se, navíc je to velice lukrativní lokalita. Takových projektů bude dříve nebo později určitě víc a za čas to bude normální městská čtvrť.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 12. Martin [msstavby.cz] :

  ostravak: Já jsem se vyjadřoval přímo k ulici Keltičkova, ne celé Slezské Ostravě. Za další. Všimni si, že za jménem mám [msstavby], což znamená, že jsem redaktor tohoto webu. Tudiž je docela možné, že lokalitu znám lépe než ty…

  Thumb up 1 Thumb down 7

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.