Laboratoře firmy Continental

Dokument EIA objasňující rozšíření kanceláří Axis v CTParku Hrabová. Přistavovaná část tedy bude především obsahovat laboratoře a vývoj firmy Continental Automotive. Administrativní část firmy bude situována do stávajících objektů Axis C a D, který bude s novou halou F spojen krčkem.

axis

Související články


Komentáře

 1. valach jak poleno :

  to nezní jako obyčejná montovna

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. LP :

  Tak to zní více než dobře. Konečně něco s přidanou hodnotou a vysokými profesními požadavky, to je to co Ostrava a celý region potřebuje. Teď by to chtělo připravit infrastrukturu pro datová centra .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Danek :

  LP: Včera jsem zrovna četl článek který popisoval jak tady chtěli umístit významní hráči na trhu datová centra…příležitost pro Ostravu jak hrom. Bohužel byrokracii to naši vladní činitelé zabili.viz.odkaz. http://e-svet.e15.cz/it-byznys/microsoft-a-amazon-chtely-datova-centra-v-cesku-odradila-je-ale-byrokracie-1047271 v komentářích píše člověk že zde chtěl investovat i Huawei….to byl ten předvolební slib od Lukši(před volbami do krajů)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Tomáš Potůček :

  dobry den me jmeno je tomas potucek
  bydlim zde v ostrave dva mesice
  mam zajem o pracovni misto u vas ve firme continental,,, kdysik jsem delal ve stejne firme ale ve meste frenstat pod radhostem pod panem Jirim Zrustu,,,,
  delal jsem tam na senzorech,selekci, u smt linkach, i u ict a ict flash,,,
  je mi 23 let pochazim z ostrava poruba, a jsem vyuceny v oboru kuchar cisnik prosim od vas kontatk zda li by sjte mne zamestnali dekuji moc mojue telefonni cislo je 731 729 352

  Thumb up 0 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.