Prodej pozemků Stadická / Oráčova

Soukromý investor požádal obvod Ostrava-Jih o koupi vybraných pozemků v lokalitě ulic Stadická a Oráčova. Zastupitelé budou prodej řešit na zasedání dne 20.3. 2025. Na pozemcích je plánována výstavba objektů s lékařskou náplní.

Bohužel, kvalita příloh materiálů k jednání Zastupitelstva je velice nekvalitní.

Investor žádá o koupi v těchto lokalitách

pramen: ovajih.ostrava.cz

Související články

Komentáře

  • Antiperle 20.03.2025  ●  18:23

    Úžasné. Mezi paneláky nacpou další ohyzdu, zmizí i zeleň, a možná ubude i parkovacích míst. Co více se přát?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 7
  • Antiperle 20.03.2025  ●  18:23

    Úžasné. Mezi paneláky nacpou další ohyzdu, zmizí i zeleň, a možná ubude i parkovacích míst. Co více si přát?

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 6
  • davidb 21.03.2025  ●  07:34

    Antiperle:
    Jste ve středu města, které se musí zahušťovat.
    Na leteckém snímku je zeleně dost.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 5
  • Crazym 21.03.2025  ●  08:26

    davidb: Se zahušťováním a zelení souhlasím ale ten střed města… 🤪 https://mapy.cz/s/dusubuketo

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • davidb 21.03.2025  ●  08:46

    Crazym:
    Já vím :-) Uvažoval jsem jak to napsat.
    A teď se dívám, že jsem si spletl umístění – myslel jsem si, že to je na Pískových dolech.

    Je to prostě zastavěná část města, která se dá v klidu zástavbou zahustit.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • dk 25.03.2026  ●  11:54

    Myslím si, že to do téhle lokality nepatří. Nevím zda by to někdo jiný chtěl mít pod okny.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • balde 25.03.2026  ●  12:19

    skvěle, o tu zeleň se stejně nikdo nestará, jak obonus by město mělo chtít vybudování i veřejných parkovaích stání ať to něco přinese i starousedlíkům v panelácích okolo a je to win win.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 4
  • dk 25.03.2026  ●  12:34

    balde: Tohle obvykle říkají lidé, kteří tady nežijí.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • balde 25.03.2026  ●  12:42

    dk: Bydlím na JIhu v paneláku :D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • dk 25.03.2026  ●  13:03

    balde: Jih je celkem široký pojem :D

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.