Přístavba ZŠ a MŠ Spálov

Obec Spálov vypsala veřejnou zakázku na vybudování přístavby Základní a Mateřské školy.

Jde o novostavbu přístavby stávající budovy školy spolu s jejími drobnými stavebními úpravami. V přístavbě jsou navrženy čtyři učebny, kabinety, hygienické zařízení, úklidové místnosti, technická místnost a šatny. Šatny jsou navrženy s kapacitou, která pokryje nedostatek šaten ve stávající budově školy.
Součástí stavby je řešení zpevněných ploch u přístavby a ve dvoře školy, dešťová kanalizace s odlučovačem a retenční jímkou s vyústěním do stávajícího rybníky, nová přípojka splaškové kanalizace, přeložka stávající jednotné kanalizace, přeložka a napojení na stávající vodovodní přípojku, přístřešek u vstupu.

zdroj: vhodne-uverejneni.cz