Přestavba ÚP Poruba – postup prací

Mrazy ustoupily a dělníci se pustili do vybourávání starých oken a úpravy stavebních otvorů pro okna nová. Uvnitř budovy byly také odstraněny veškeré nepotřebné příčky.

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Nechci být věčný kritik, ale když jedu po Opavské a vidím tuto rekonstrukci… Střecha se absolutně nehodí do okolní zástavby. Například dům Concept house je zajímavý a do místa zapadne. Tato přístavba je jako z 90 let :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  MM: S tou střechou máte naprostou pravdu :-). Otázka je, do jaké míry si může ÚP dovolit nějaké moderní architektonické prvky či výkřiky módy na střechu. Na druhou stranu, když už se to dělá, mohli zvolit něco zajímavějšího. Ale každopádně lepší než ta hnusná kostka, co tam strašila předtím.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aggu :

  na tuto „rekonstrukci“ se dá říct jedině auvajs. tak nějak si představuji rekonstrukci kravína. třeba to i dělal nějaký zemědělec, kdo ví. u veřejné budovy to zamrzí…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.