#msstavby na Instagramu

Vyfoťte zajímavé stavby nebo zákoutí pomocí Instagramu, vložte do fotky tag #msstavby a zařadíte se do naší společné galerie!

Rádi bychom to tu ještě o něco málo zpestřili a proto jsem si vymyslel instantní galerii na bázi vašich fotek z Instagramu. Netuším, kolik z vás tyhle mobilní kravinky používá, každopádně vězte, že pokud zařadíte mezi tagy k obrázku #msstavby, tak se automaticky zařadí do galerie, která je na hlavní stránce úplně dole. Zatím tam máme pár prvních kousků.

Obsah samozřejmě tvoříte čistě Vy jakožto komunita, takže určitě budeme rádi, pokud se tam budou objevovat fotky hlavně související se zaměřením našeho webu, ale pokud budete chtít potěšit naše čtenáře i něčím jiným, určitě můžete.

Enjoy

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

1 komentář

  1. Hynek [msstavby.cz] :

    zatim je to takhle, jak se k tomu dostanu, udelam i normalni stranku, kde tech obrazku bude vice nez 10..

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.